Kijevo "Dinamo" - vėl stipriausias Ukrainoje © Eurofootball.lt
Kijevo „%c00137“ po dviejų metų pertraukos vėl tapo stipriausiu klubu Ukrainoje. Tai paaiškėjo po to, kai kijeviečiai Ukrainos čempionato 29-ojo turo rungtynėse sekmadienį namuose 3-1 nugalėjo Lvovo „Karpaty“.

Tuo tarpu artimiausias persekiotojas Donecko „Šachtar“, iki šio turo atsilikęs 6 taškais, sužaidė be įvarčių su Odesos „Černomorets“ ir galutinai prarado viltis kovoti dėl titulo.

Tiesa, „Dinamo“ auksinėmis tapusios varžybos prasidėjo ne taip, kaip jie tikėjosi. Jau 1 min. „Karpaty“ po Leonido Kovelo smūgio įsiveržė į priekį. Tačiau po 20 minučių rezultatą 11 metrų baudiniu išlygino Diogo Rinconas, prieš pertrauką pasižymėjo Olegas Gusevas, o rungtynių pabaigoje pergalę įtvirtino Maksimas Šatskikhas.

Nuo 1992 m. rengiamų Ukrainos pirmenybių nugalėtojais „Dinamo“ tapo jau 12 kartą. Šiemet 80 metų jubiliejų švenčiantis garsiausias Ukrainos klubas laimėjo ir šalies taurę – tai septintas Kijevo klubo „dublis“ nuo tų pačių 1992 m.

„Dinamo“ kito sezono Čempionų lygos kovas pradės nuo trečiojo atrankos etapo, o antroje vietoje likęs Donecko „Šachtar“ – nuo antrojo etapo.

UEFA taurės turnyre Ukrainai atstovaus pirmą kartą trečią vietą užėmęs Charkovo „Metalist“ bei Dnepropetrovskio „Dnipro“.