„Klaipėdos granitas“ išvyką į Gargždus pažymėjo šešiais įvarčiais (VIDEO)

Rezultatyviausią mačą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate sužaidęs „Klaipėdos granitas“ išvykoje įvarčių lietumi pamalonino savo komandos gerbėjus. Uostamiesčio komanda Gargžduose be pasigailėjimo rezultatu 6:0 (2:0) sutriuškino sunkius laikus išgyvenančią „Bangą“ ir turnyro lentelėje pakilo į septintąją vietą, aplenkdama vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusius „Šiaulius“.

Atsargiai dvikovą pradėjęs „Klaipėdos granitas“ pamažu perėmė iniciatyvą ir ėmė kurti vieną progą po kitos. Svečiai privalėjo išsiveržti į priekį 8-ąją minute, bet idealios progos neišnaudojo Aurimas Jurgelevičius, po Arno Riboko perdavimo iš krašto nepataikęs į praktiškai tuščius vartus. Kitos svečių atakos metu gynėjams nuo vartų linijos teko atremti prieš vartininką iššokusio Ernesto Veliulio smūgį pažeme.

Skylėtą gynybą didelėmis pajėgomis užkamšyti bandžiusi „Banga“ link varžovų vartų priartėdavo retai. Vienos iš tokių atakų metu Klaudijus Upstas po perdavimo iš aikštės gilumos sugebėjo išsivaduoti iš D.Nakrošiaus priežiūros, bet tolimu smūgiu į vartus nepataikė, uždirbdamas kampinį.

Po jo uostamiesčio komanda surengė žaibišką atsaką, kurio metu vienas prieš vartus iššoko Borisas Ignatjevas, nesunkiai suklaidino jį pasitikusį Igną Driomovą ir išvedė „Klaipėdos granitą“ į priekį.

Pasiektas įvartis Klaipėdos komandos nenuramino, tačiau padidinti rezultato neleido tragiška sukurtų progų realizacija. Iš pradžių po kampinio galva kamuolį šalia vartų pasiuntė visiškai be priežiūros paliktas Aivaras Meškinis, vėliau pasiekti dublio nesugebėjo pirmojo įvarčio autorius B.Ignatjevas, įsigudrinęs nepataikyti į poros metrų po Justo Vilavičiaus perdavimo iš dešinės.

„Bangos“ nelaimės tęsėsi. Kėlinio viduryje rungtynių tęsti nebegalėjo Edgaras Drąsutis, todėl aikštės šeimininkų treneriui teko atlikti priverstinį keitimą.

Prieš pertrauką blykstelėjo aktyviai žaidęs E.Veliulis. Po individualaus reido į baudos aikštelę įsiveržusio saugo smūgis buvo tikslus. Nors I.Driomovas kamuolį lietė, bet komandos neišgelbėjo.

Antrąją dvikovos pusę „Klaipėdos granitas“ pradėjo taip, kaip ir pabaigė – įvarčiu. Dublį į savo sąskaitą įsirašė E.Veliulis. Saugas krisdamas gražiai galva į tolimą vartų kampą nukreipė skriejimo kryptį po rikošeto pakeitusį kamuolį.

„Banga“ atsakė labai pavojinga ataka, kurios metu Arturas Sirykas palei galinę liniją gražiai paguldė gynėją, išvengdamas jo priežiūros, bet iš aštraus kampo smūgiavo virš vartų.

53-ąją minutę po Arno Riboko pakelto kampinio į Beną Spietinį atsimušęs kamuolys darsyk atsidūrė Gargždų komandos vartuose, bet, nuaidėjus teisėjo švilpukui, futbolininkams prireikė keliolikos sekundžių suprasti, kad buvo užfiksuota ne pražanga, bet įskaitytas įvartis.

Praėjus vos porai minučių I.Driomovui penktą kartą teko traukti kamuolį į vartų – įvartį preciziškai tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė Artūras Kurbangalijevas.

Nokautuoti varžovų į puolimą nuskubėjusį „Klaipėdos granitą“ aikštės šeimininkai galėjo nubausti dukart. Iš pradžių komandą išgelbėjo nedaug darbo rungtynėse turėjęs Lukas Lidakevičius, sugebėjęs išmušti kamuolį iš po K.Upsto kojų. Vėliau klaipėdiečių vartininkas suklydo kampinio metu, užsiėmęs neteisingą poziciją ir leidęs Aleksėjui Epifanovui smūgiuoti galva. Jo laimei, legionieriaus į vartus nepataikė.

Ne kartą taisęs komandos draugų klaidas gynyboje, I.Driomovas pademonstravo savo meistriškumą, sugebėjęs atremti į baudos aikštelę įsiveržusio ir  E.Veliulio bei A.Jurgelevičiaus smūgius. Tačiau vartininkas buvo bejėgis prieš Roko Urbelio šūvį vienu lietimu po perdavimo iš dešinės 80-ąją minutę.