Klaipėdos miesto derbyje pranašesnis buvo "Atlantas" (VIDEO)

„Atlantas“ laimėjo trečiajį iš eilės Klaipėdos derbį ir per trejas rungtynes įvarčio nepraleido. Atlantiečiai „SMScredit.lt A lygos“ XXIX-ojo turo dvikovoje 3:0 (0:0) įveikė „Klaipėdos granitą“. Konstantino Sarsanijos auklėtiniai iškovojo 13-ąją pergalę ir pagal pelnytus taškus susilygino su Marijampolės „Sūduva“. Granitiečiai šiame sezone patyrė 13-ąjį pralaimėjimą ir turnyro lentelėje užima 7-ąją vietą.

Nors pirmajame rungtynių kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau puikių progų pasižymėti turėjo abi ekipos. 5-ąją minutę Tadas Eliošius įsiveržė į baudos aikštelę ir numetė kamuolį Skirmantui Rakauskui, tačiau puolėjo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas Tadas Norbutas.

Netrukus kilo didelis pavojus kitoje aikštės pusėje. Granitiečiai surengė puikią ataką kairiuoju kraštu, po perdavimo į baudos aikštelę Aurimas Jurgelevičius atsidūrė vienas prieš vartus, bet iš labai dėkingos situacijos į juos nepataikė. Daugiau aštrių epizodų Roberto Poškaus auklėtiniai pirmajame kėlinyje nesukūrė.

Savo ruožtu „Atlantas“ atakavo daug ir aštriai. Savo meistriškumą ne kartą buvo priverstas rodyti „Klaipėdos granito“ vartų sargas T.Norbutas. Vartininkas ne kartą gelbėjo savo komandą nuo pavojingų šeimininkų smūgių bei perdavimų į baudos aikštelę. Visgi svečių gynyba atsilaikė ir neleido varžovams išsiveržti į priekį pirmoje rungtynių pusėje.

Iš karto po pertraukos atlantiečiai pasiuntė kitą miesto komandą į nokdauną. 46-ąją minutę Ovidijus Verbickas atliko perdavimą S.Rakauskui, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo tiksliai. Tai buvo pirmasis jaunojo futbolininko įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

Išsiveržę į priekį „Atlanto“ futbolininkai stengėsi padvigubinti rezultatą. Du kartus pavojingai smūgiavo T.Eliošius, į vartų stačiakampį nepataikė ir aktyviai rungtyniavęs Donatas Kazlauskas. Po kelių minučių savo komandą išgelbėjo T.Norbutas, kurio neįveikė prieš jį išbėgęs D.Kazlauskas.

Nors 58-ąją minutę „Klaipėdos granito“ gretose į aikštę po keitimo žengė žaidžiantysis komandos treneris Robertas Poškus, tačiau granitiečiams aštrumo atakose taip pat stigo.

Paskutiniai dvikovos akcentai buvo sudėti mačo pabaigoje. 83-iąją minutę O.Verbickas suklaidino kelis varžovus ir puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Po šešių minučių grubiai suklydo granitiečių gynėjas, „Atlanto“ futbolininkai pabėgo į greitą kontrataką ir jos smaigalyje atsidūręs T.Eliošius užtikrintai nuginklavo T.Norbutą.