"Koln" septynių įvarčių dramoje išleido apmaudžią pergalę prieš "Freiburg" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės trejos 15-ojo turo rungtynės.

"Koln" namuose priėmė "Freiburg" ekipa. "Koln" buvo itin arti pirmosios pergalės, tačiau svečiai sukūrė tikrą sensaciją ir panaikinę trijų įvarčių deficitą išplėšė pergalę.

Paskutinėje vietoje esantiems "Koln" futbolininkams rungtynės nuo pat pradžių klostėsi itin sėkmingai - 8-ąją minutę jie įsiveržė į priekį, o rezultatas 2-0 jau buvo 16-ąją susitikimo minutę. Pergalė atrodė dar įtikinamesnė, kai 29-ąją minutę varžovai įsispyrė į savus vartus ir šeimininkai jau buvo susikrovę trijų įvarčių persvarą.

Tačiau "Freiburg" pademonstravo tikrą charakterį - 39-ąją minutę Nilsas Petersonas sumažino atsilikimą. Antrajame kėlinyje svečiai sukūrė dar didesnį ažiotažą - 65-ąją minutę rezultatas tapo jau 2-3.

Netikėtai susiklostė pati rungtynių pabaiga, kurioje buvo paskirti net du 11 metrų baudiniai. N. Petersonas tapo tikru svečių ekipos herojumi - puolėjas realizavo abu 11 metrų baudinius ir "Freiburg" įsirašė pergalę rezultatu 4-3.

Įvarčių "Koln" sirgaliai išvydo galbūt ir neatsitiktinai - visą dieną šiame mieste pustė ir abiejų komandų futbolininkai žaidė sniegu padengtoje aikštėje.

Likusios dvikovos baigėsi "Hannover" pergale prieš "Hoffenheim" bei "Augsburg" - Berlyno "Hertha" klubų lygiosiomis.

"Koln" 3 - 4 "Freiburg"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10789380" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hannover" 2 - 0 "Hoffenheim"

"Augsburg" 1 - 1 "Hertha"