Konferencijų lyga: „Leicester“ ir „Marseille“ nesunkiai susitvarkė su savo varžovais © JumpStory nuotr.

Buvo sužaisti pirmieji mačai Konferencijų lygos atkrintamųjų.

Iš Europos lygos į Konferencijų lygą patekusi „Leicester City“ ekipa pirmajame mače ganėtinai užtikrintai susitvarkė su „Randers“ ekipa ir laimėjo 4:1.

Po pirmojo kėlinio lapės prieš Danijos komandą pranašumo neturėjo (1:1), tačiau antrajame kėlinyje pelnė net tris įvarčius: pasižymėjo šio sezono „Leicester“ komandos Europos rungtynių ekspertas Patsonas Daka bei akademijos auklėtiniai Kieranas Dewsbury-Hallas ir Harvey Barnesas.

Tuo tarpu, „Marseille“ namuose 3:1 įveikė Azerbaidžano „Quarabag“ ekipą. Įvarčius Prancūzijos komandai mušė įprasti šio sezono lyderiai: dubliu pasižymėjo Arkadiuszas Milikas, o rungtynių pabaigoje įvartį pridėjo ir Dimitri Payet.

Rungtynės, kuriose teisėjavo lietuviška brigada, su Donatu Rumšu priešakyje, baigėsi rezultatu 2:1 Vienos „Rapid“ naudai prieš Arnhemo „Vitesse“.

Tiesa, rungtynės buvo itin karštos. Lietuviui teisėjui teko išdalinti net 10 geltonų kortelių ir parodyti vieną raudoną.