Konferencijų lyga: Roterdame – 5 įvarčių fiesta, „Leicester“ nepalaužė „Romos“ © JumpStory nuotr.

Europos Konferencijų lygoje buvo sužaisti pirmieji pusfinalio mačai.

„Leicester“ ir „AS Roma“ ryškesnio favorito prieš antrąjį mačą neišsiaiškino – rungtynės baigėsi 1:1.

15-ąją minutę į priekį Jose Mourinho auklėtinius išvedė Lorenzo Pellegrini, o 67-ąją rezultatą išlygino Ademola Lookmanas po Harvey Barneso perdavimo.

Rungtynėse Roterdame krito net 5 įvarčiai. „Feyenoord“ 3:2 palaužė „Marseille“ futbolininkus.

Po pirmų 20 minučių „Feyenoord“ pirmavo jau 2:0. Ekipos gretose tikslūs buvo Luisas Sinisterra ir Cyrielas Dessersas. Visgi dar prieš kėlinio pabaigą rezultatą „Marseille“ išlygino, dėka Ahmadou Bamba Diengo ir Gersono įvarčių.

Vis dėlto persvarą Roterdamo ekipai prieš atsakomąsias rungtynes sukūrė antras C. Desserso įvartis, kuris buvo pelnytas pačioje antrojo kėlinio pradžioje, pirmąją minutę.

Atsakomosios Konferencijų lygos pusfinalio rungtynės vyks už savaitės.