Konferencijų lyga: „Tottenham“ grupių etapą pradėjo suklupdami išvykoje © AFP nuotr.

Konferencijų lygos grupių etapas įsibegėja.

Pirmajame ture centrinis mačas, galima sakyti, vyko Prancūzijoje, kur susitiko „Stade Rennais“ ir „Tottenham“ ekipos. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Kiek aktyviau mačą pradėjo „Tottenham“ ekipa, kuri pelnė 11-ąją minutę, kai į savo vartus įvartį įsimušė Loicas Bade. Vėliau iniciatyvą perėmė Prancūzijos klubas. Antrajame kėlinyje būtent „Rennes“ įsiveržė į priekį, kuomet buvo tikslus Gaetano Labordes smūgis.

Tiesa, tašką „Tottenham“ ekipai šiose rungtynėse išgelbėjo tikslus Pierre'o Emile Hojbergo smūgis 76-ąją minutę.

Kitose grupės rungtynėse „Vitesse“ 2:0 išvykoje įveikė „Žalgirio“ skriaudikus, „NS Mura“ ekipą.

Tuo tarpu, Prahos „Slavia“ 3:1 įveikė Europos turnyrų debiutantus Berlyno „Union“ ekipą.

Lincoln Red Imps 0:2 PAOK

Bratislavos „Slovan“ 1:3 FC Kobenhavn

Talino „Flora“ 0:1 KAA Gent

HJK 0:2 LASK

Kairat Almaty 0:0 Nikosijos „Omonia“

Qarabag FK 0:0 FC Basel