„Kauno Žalgiris“ sezoną Europoje baigė lygiosiomis © L. Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai ketvirtadienį užbaigė savo UEFA Europos Konferencijų lygos sezoną. Roko Garasto auklėtiniai namuose lygiosiomis 0:0 (0:0) sužaidė su „Ružomberok“ klubu iš Slovakijos, tačiau į kitą etapą nepateko dėl išvykoje patirto pralaimėjimo 0:2.

Pirmieji pavojingą epizodą, kaip ir Slovakijoje, sukūrė kauniečiai. Mohamedas Bahlouli atsidūrė baudos aikštelėje, tačiau smūgiavo šalia vartų.

Rimtas pavojus prie „Kauno Žalgirio“ vartų pirmą kartą kilo sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių. Egidijus Vaitkūnas pralaiamėjo dvikovą krašte, o varžovų smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Pirmame kėlinyje tas pats M.Bahlouli atliko dar du tolimus smūgius, kartą virš vartų smūgiavo Divine’as Naah, o varžovai turėjo idealią progą įvarčiui.

Linas Pilibaitis savoje baudos aikštelėje prasižengė prieš varžovą, tačiau vienuolikos metrų baudinį atrėmė „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių – 0:0.

Iškart po pertraukos kelioms minutėms žalgiriečiai apgulė varžovų vartus, o prie to itin svariai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Oyinlola Kayode. Viena iš atakų vėl baigėsi itin pavojingu, tačiau netiksliu, M.Bahlouli smūgiu. Tas pats O.Kayode po kelių minučių vos neperkėlė kamuolio per varžovų vartininką.

Kontrataka 54-ąją minutę atsakė ir „Ružomberok“, bet čia komandą ir vėl gelbėjo puikiai sužaidęs D.Mikelionis, o savo kontraišpuoliu atsakę kauniečiai taip pat neišnaudojo puikaus šanso.

Vėliau tame pačiame O.Kayode krašte buvo sukurta ir dar viena labai pavojinga proga, tačiau jaunam futbolininkui ir vėl nepavyko visko užbaigti įvarčiu.

75-ąją minutę dar kartą savo gebėjimus rodyti teko D.Mikelioniui. Varžovai atliko stiprų baudos smūgį, bet ilgametis „Kauno Žalgirio“ vartų sargas buvo vietoje. Netrukus vartininkas atrėmė ir dar vieną tolimą smūgį.

Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos, abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis – arti įvarčio buvo Moussa Sangare, o savuosius vartus ir vėl gelbėjo D.Mikelionis.

Jau per pridėtą laiką galva virš vartų smūgiavo Gratas Sirgėdas, dar vieną mirtiną smūgį atrėmė D.Mikelionis, o komandos galiausiai išsiskyrė be įvarčių.