Antrą kėlinį laimėjęs „Kauno Žalgiris“ išvengė sutriuškinimo prieš „Lech“ © L. Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgiris“ dar turi šansų pakovoti dėl vietos trečiajame Konferencijų lygos atrankos etape.

Antrajame atrankos etape Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai 1:3 nusileido Poznanės „Lech“ ir dabar veiksmas persikels į Kauną.

10 min. lietuviai prasileido pirmąjį įvartį. Dino Hotičius smūgiu galva įmušė įvartį.

Kėlinio gale „Kauno Žalgiriui“ buvo suduoti dar du smūgiai. Antonio Miličiaus ir Radoslawo Murawskio įvarčiai pavertė rezultatą triuškinamu – 0:3.

Visgi žalgiriečiai žymiai geriau sužaidė antrajame kėlinyje ir dar paliko šiokią tokią intrigą prieš atsakomąjį mačą.

Antonas Fase 56-ąją minutę puikiu smūgiu sušvelnino rezultatą, o per likusį rungtynių laiką įvarčių nebuvo.

Už savaitės atsakomasis mačas vyks atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione.