Konkursas: Laimėkite kelionę į istorines rungtynes "Wembley" stadione! (III turo nugalėtojai)

Portale "EuroFootball.lt" tęsiasi konkursas "Laimėkite kelionę į istorines rungtynes "Wembley" stadione!“.

Kiekvieną savaitę iki kovo mėnesio pradžios svetainėje "EuroFootball.lt" bus skelbiami klausimai, o nugalėtojai pateks į konkurso finalą, kur varžysis dėl keliautojo Dainiaus Kinderio įsteigto pagrindinio prizo.

Geriausi savaitės spėjikai taip pat bus apdovanoti "Magelano kelionių" vadovo autorinėmis knygomis ir LFF prizais.

Europos čempionato atrankos rungtynės 90 tūkst. žiūrovų talpinančiame "Wembley" stadione bus žaidžiamos 2015 m. kovo 27 dieną.

Trečiojo turo klausimai ir atsakymai:

1. Nuo 2013 m. Anglijos rinktinė pasirašė kontraktą su „Nike“. Kuo ši sutartis skyrėsi nuo prieš tai buvusių? (Pirmoji ne Anglijos bendrovė, kuri gamina žaidėjams aprangą)

2. Kas bendro tarp 1966 m. (ir ne tik) Anglijos rinktinės ir dabartinės "Arsenal" ekipos? (1966 m. anglus treniravo Alfas Ramsey, o dabar "Arsenal" spalvas gina saugas Aaronas Ramsey)

3  Kokiame vieninteliame Europos klube yra žaidę visų trijų Baltijos šalių futbolo rinktinių kapitonai? (Londono "Arsenal". T.Danilevičius, M.Poomas ir I.Stepanovas).

Iš teisingai atsakiusių bei registruotų portalo lankytojų burtų keliu paaiškėjo, kad keliautojo D.Kinderio knygas laimėjo:

1. Juzens

2. nikakoj

3. DarkEye

Turo nugalėtoju tapo ir į konkurso finalą pateko Juzens !

Laimėtojus kviečiame atsiųsti (iš to paties el. pašto, kuriuo esate registruotas EuroFootball.lt portale) savo rekvizitus el. paštu [email protected] ir knygos su autoriaus autografais bus jums išsiųstos tiesiai į namus!

Keliautojas, žurnalistas ir maratonų bėgikas Dainius Kinderis aktyviai keliauti pradėjo 1998 metais. Per tą laiką aplankė per 85 šalis 4 žemynuose. Nuo Mirties slėnio JAV iki Filipinų salyno, nuo Sacharos smėlynų iki Rusijos užpoliarės ledynų, nuo Honkongo dangoraižių iki Kaukazo viršūnių.Autostopu D. Kinderis nukeliavo per 140 tūkstančių kilometrų 55 šalyse. 2006 m. jis pelnė pirmojo Lietuvos Magelano vardą.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos