Kontrolinėse rungtynėse - Ispanijos, Meksikos ir Vokietijos pergalės (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį buvo sužaistos trejos kontrolinės rungtynės, kuriose jėgas išmėgino penkios rinktinės, kovosiančios pasaulio čempionate Pietų Afrikoje.

Ispanai, kurių gretose debiutavo "Barcelona" vartų sargas Victoras Valdesas, tik po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 1-0 palaužė pietų korėjiečius.

Vienintelį susitikimo įvartį 85 minutę įspūdingai tiksliu ir stipriu smūgiu iš toli pelnė "Sevilla" klubo dešiniojo krašto saugas Jesus Navas.

Pirmosios draugiškos rungtynės nesėkmingai susiklostė Marcello Lippi vadovaujamai Italijos rinktinei, kuri rezultatu 2-1 buvo priversta pripažinti Meksikos pranašumą.

Po Giovani dos Santoso perdavimo 17 minutę Javiero Aguirre auklėtinius į priekį išvedė Carlosas Vela, o 84 minutę skirtumą padvigubino Alberto Medina.

Mačo pabaigoje rezultatą sušvelnino "Bari" gynėjas Leonardo Bonucci.

Kitame susitikime vokiečiai jau 15 minutę po Bosnijos ir Hercegovinos lyderio Edino Džeko smūgio buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, tačiau atsitiesė ir šventė pergalę 3-1.

Nugalėtojų gretose du įvarčius nuo 11 metrų žymos pelnė Bastianas Schweinsteigeris, kartą varžovų vartininką nuginklavo Philippas Lahmas.