Kosminėse rungtynėse Dortmundo „Borussia“ įveikė Berlyno „Union“ © IMAGO/Kirchner-Media nuotr.

Rungtynėse, kuriose kamuolys vartuose atsidūrė net aštuonis kartus, Dortmundo „Borussia“ 4:2 įveikė Berlyno „Union“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai aktyviai, nes 7-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Niclasas Fullkrugas.

Svečiai iš Berlyno greitai reagavo ir 9-ąją minutę Robinas Gosensas išlygino rezultatą.

18-ąją minutę „Union“ į priekį išvedė Alexas Kralis, bet įvartis nebuvo įskaitytas po VAR peržiūros dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

26-ąją minutę N. Fullkrugas pelnė antrą savo įvartį, bet vėl įsikišo VAR ir įvartis nebuvo įskaitytas, nes vėl pažeista nuošalės taisyklė.

Iškart po to „Borussia“ prasižengė savo baudos aikštelėje ir buvo paskirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo Leonardo Bonucci.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai parodė charakterį ir 49-ąją Nico Schlotterbeckas išlygino rezultatą, o 54-ąją minutę Julianas Brandtas išvedė į priekį „Borussia“.

71-ąją minutę Julianas Ryersonas įtvirtino savo komandos pergalę.