Kosta Rika palaužė Japonijos futbolininkus © AFP nuotr.

Sekmadienį vykusiame pasaulio futbolo čempionato E grupės mače prieš ispanus pažeminimą patyrusi Kosta Rika reabilitavosi ir rezultatu 1:0 palaužė Japonijos futbolininkus.

Visų rungtynių daug progų susikurta nebuvo, tačiau šiokią tokią iniciatyvą turėjo japonai. Visgi, Kosta Rika išlaukė savojo momento ir 81 minutę išsiveržė į priekį. Keysheris Fulleris Spence'as pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Mačo pabaigoje japonai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau puikiai sužaidęs Kosta Rikos vartininkas Keyloras Navasas išgelbėjo savo komandą.

Vokiečių pergalės prieš ispanus atveju visos E grupės komandos po dviejų turų turėtų po tris taškus. Tai reiškia, kad sekančiame ture dar visos komandos turėtų bent teorines galimybes patekti į pasaulio čempionato aštuntfinalį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Matracas

Dar viena idomi grupe ir siaip, siame cempe jei ne laimet, tai suzaist lygiom vos ne bet kas su bet kuo gali ir nuo to tik idomiau

• +1
  • DaniJ

Antras kėlinys dar pusė velnio... Bet pagalvokit, nuo kito čempionato dar padidės rinktinių skaičius... Dar daugiau nuobodaus futbolo...