ČL: „Atletico“ prasibrovė į aštuntfinalį, „AC Milan“ sezonas Europoje – baigtas © AP nuotr.

Antradienį finišavo UEFA Čempionų lygos B grupės kovos.

Kelialapį į aštuntfinalį iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:1 palaužė „Porto“ futbolininkus.

Svečius į priekį 56-ąją minutę išvedė Antoine'as Griezmannas.

67-ąją minutę „Porto“ įgijo kiekybinį pranašumą, kai iš aikštės buvo pašalintas Yannickas Carrasco. Tiesa, vos po trijų minučių jėgų santykis aikštėje išsilygino – raudoną kortelę prieš save išvydo ir „Porto“ gynėjas Wendellis.

Ispanijos čempionai pačioje mačo pabaigoje po Angelio Correa ir Rodirgo De Paulo įvarčių įtvirtino savo pergalę.

Šeimininkams paguodos įvartį paskutinėmis mačo akimirkomis nuo 11 metrų žymos pelnė Sergio Oliveira.

„Porto“ sezoną pratęs Europos lygoje.

Sezonas Europoje baigėsi „AC Milan“ ekipai, kuri lemiamose rungtynėse namuose rezultatu 1:2 nusileido „Liverpool“ futbolininkams.

Šeimininkams mačo pradžia nieko blogo nežadėjo – 29-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Fikayo Tomori.

Vis tik jau po septynių minučių rezultatą išlygino Mohamedas Salah.

55-ąją minutę pirmojo įvarčio autorius F. Tomori itin grubiai suklydo prie savųjų vartų, o tuo pasinaudojęs Divockas Origi pelnė pergalingą savo komandos įvartį.

„AC Milan“ B grupėje liko paskutinėje vietoje, „Liverpool“ šį etapą užbaigė be kluptelėjimų.