Kovoje dėl "Copa America" bronzos – kontraversiški teisėjo sprendimai ir argentiniečių pergalė

Šeštadienį vakare "Copa America" turnyre buvo sužaistos rungtynės dėl trečios vietos.

Paguodos dvikovoje susigrūmė dvi į finalą nepatekusios komandos – Argentina ir Čilė. Raudonomis kortelėmis ir nuolatiniais susistumdymais pažymėta akistata baigėsi argentiniečių pergale rezultatu 2:1.

Argentiniečiams susitikimo pradžia klostėsi kaip iš pypkės – 12-ąją minutę po meistriško Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Sergio Aguero, o dar po 10 minučių pranašumą padidino Paulo Dybala.

Argentina turėjo daugiau nei tvirtą persvarą, tačiau visas įdomumas ties tuo nesibaigė. 37-ąją minutę prie vartininko aikštėls susistumdę Gary Medelis ir Lionelis Messi prieš save išvydo raudoną kortelę.

L. Messi iš pradžių stumtelėjo čilietį, o šis atsakė dar grėsmingesniais veiksmais. L. Messi tai buvo viso labo antroji raudona kortelė jo karjeroje. Pirmąją jis turėjo užsidirbęs taip pat su Argentina – 2005 metais.

Varžovų jėgos ir toliau buvo lygios, tačiau aikštėje vietoj 22 žaidėjų liko 20.

Antrajame kėlinyje Arturo Vidalis po gana kontraversiško 11 metrų baudinio sušvelnino atsilikimą, tačiau ties tuo rungtynės ir baigėsi.

"Copa America" turnyro nugalėtojas paaiškės sekmadienį 23 val. Lietuvos laiku.

Argentina 2 - 1 Čilė
12' [1 - 0] S. Aguero
22' [2 - 0] P. Dybala
59' [2 - 1] A. Vidal (11 m. baudinys)
37' G. Medel (Čilė) pašalintas iš aikštės
37' L. Messi (Argentina) pašalintas iš aikštės