Kovos kupinoje dvikovoje "Liverpool" išplėšė lygiąsias prieš "Arsenal", "Leicester" palaužė "Tottenham" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės septynerios 21-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione susigrūmė "Liverpool" prieš Londono "Arsenal". Intensyvaus futbolo kupinoje dvikovoje pelnyti šeši įvarčiai ir užfiksuotos lygiosios rezultatu 3-3.

Visas 90 minučių Liverpulyje virė arši kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Grėsmingiau nuo rungtynių pradžios žaisti pradėjo Jurgeno Kloppo auklėtiniai, kurie 10-ąją minutę po puikaus Roberto Firmino įvarčio įsiveržė į priekį. "Kanonieriams" tai buvo geras spyris į nugarą, o vos po keturių minučių rezultatas jau tapo lygus. Aaronas Ramsey sulaukęs puikaus perdavimo pasinaudojo neužtikrintu Simono Mignolet žaidimu.

Vis dėlto "Liverpool" futbolininkai nenorėjo nuvilti savo žiūrovų ir po išlyginamojo įvarčio nenurimo. 19-ąją minutę progą iš niekur susikūręs R. Firmino meistrišku smūgiu nepaliko jokių vilčių Petrui Čechui. "Arsenal" dar kartą įrodė, kad jų nepribaigs joks atsakomasis įvartis ir 25-ąją minutę Olivieris Giroud po kampinio atstatė pusiausvyrą.

Per pirmąjį kėlinį tiek "raudonieji", tiek varžovai iš Londono turėjo daug puikių progų pasižymėti, tačiau po pimųjų 45 minučių rezultatas liko 2-2.

Antrasis kėlinys buvo ne ką mažiau aktyvesnis, tik šįkart pirmiems laimė nusišypsojo svečiams. Praėjus 10 minučių tas pats O. Giroud išvedė "Arsenal" į priekį.

Tai buvo skaudus smūgis "Liverpool" ekipai, bet J. Kloppo vadovaujama komanda nė nesiruošė pasiduoti. Per likusį laiką šeimininkai spaudė varžovus, tačiau tik 90-ąją minutę pasiekė savo tikslą - po keitimo pasirodęs Joe Allenas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė lygiąsias.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" susigrūmė su "Leicester City". Antroje vietoje esantys Claudio Ranieri auklėtiniai rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Spurs" ir susilygino taškais su pirmoje vietoje esančiu "Arsenal" klubu.

Pergalės pasiekti nepavyko Londono "Chelsea" ir "Manchester City" komandoms. Pastarieji namuose grūmėsi su Liverpulio "Everton", tačiau įvarčių čia nebuvo pelnyta, o susitikimas tarp "Chelsea" - "West Brom" baigėsi rezultatu 2-2.

Dar kitose dvikovose buvo užfiksuotos "Southampton", "Stoke City" bei "Sunderland" pergalės. Pastaruosius į sėkmę vedė trys Jermaine'o Defoe įvarčiai.

"Liverpool" 3 - 3 "Arsenal"
10' [1 - 0] R. Firmino
14' [1 - 1] A. Ramsey
19' [2 - 1] R. Firmino
25' [2 - 2] O. Giroud
55' [2 - 3] O. Giroud
90' [3 - 3] J. Allen

"Tottenham" 0 - 1 "Leicester"
83' [0 - 1] R. Huth

<iframe width="500" height="323" src="http://videa.hu/player?v=9zzuLu6eGp2yJRUN" allowfullscreen="allowfullscreen" webkitallowfullscreen="webkitallowfullscreen" mozallowfullscreen="mozallowfullscreen" frameborder="0"></iframe>

"Chelsea" 2 - 2 "West Brom"
20' [1 - 0] C. Azpilicueta
33' [1 - 1] S. Gardner
73' [2 - 1] G. McAuley (į savus vartus)
86' [2 - 2] J. McClean

"Man City" 0 - 0 "Everton"

"Southampton" 2 - 0 "Watford"
17' [1 - 0] S. Long
73' [2 - 0] D. Tadič

"Stoke City" 3 - 1 "Norwich"
49' [1 - 0] J. Walters
55' [1 - 1] J. Howson
67' [2 - 1] Joselu
78' [3 - 1] R. Bennett (į savus vartus)
31' G. O'Neil ("Norwich") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 2 - 4 "Sunderland"
3' [0 - 1] J. Defoe
21' [1 - 1] G. Sigurdsson (11 m. baudinys)
40' [2 - 1] A. Ayew
49' [2 - 2] P. van Aanholt
61' [2 - 3] J. Defoe
85' [2 - 4] J. Defoe
37' K. Naughton ("Swansea") pašalintas iš aikštės