Vakar vykusiose Kroatijos lygos rungtynėse užfiksuotas neįprastas momentas.
Mačo pabaigoje Zagrebo „Dinamo“ žaidėjas Bruno Petkovičius bandė realizuoti 11 m baudinį, tačiau teisėjas jam parodė antrą geltoną kortelę ir išvijo iš aikštės.
Tokios nuobaudos futbolininkas sulaukė, nes, teisėjo nuomone, pernelyg lėtai baudinio metu bėgo link kamuolio.
„Dinamo“ sugebėjo švęsti pergalę, rezultatu 2:0 nugalėdama „Istra 1961“ ekipą.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą