Kuriozas Kroatijoje: iš aikštės išvarytas 11 m baudinį mušęs žaidėjas

Vakar vykusiose Kroatijos lygos rungtynėse užfiksuotas neįprastas momentas.

Mačo pabaigoje Zagrebo „Dinamo“ žaidėjas Bruno Petkovičius bandė realizuoti 11 m baudinį, tačiau teisėjas jam parodė antrą geltoną kortelę ir išvijo iš aikštės.

Tokios nuobaudos futbolininkas sulaukė, nes, teisėjo nuomone, pernelyg lėtai baudinio metu bėgo link kamuolio.

„Dinamo“ sugebėjo švęsti pergalę, rezultatu 2:0 nugalėdama „Istra 1961“ ekipą.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...