L. Antalis rungtynių pabaigoje nukalė "Žalgiriui" pergalę Europos lygos atrankoje (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare prasidėjo antrasis UEFA Europos lygos atrankos etapas - į kovą jame stojo du Lietuvos klubai.

Pirmieji žygį šiame etape pradėjo Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai - Valdo Urbono auklėtiniai namuose priėmė "Vaduz" iš Lichtenšteino, kuris rungtyniauja Šveicarijos antrajame futbolo divizione.

"Vaduz" į antrąjį Europos lygos etapą prasibrovė tik dėka svečiuose įmuštų įvarčių taisyklės. "Žalgiris" pirmajame etape taip pat turėjo sunkumų - bendru rezultatu 3:2 nugalėjo kuklų Farerų salos klubą.

Rungtynės tapo tikru nusivylimu dar joms net neprasidėjus - nei viena televizija, nei jokia internetinė svetainė netransliavo šio susitikimo, todėl į stadioną nepatekę futbolo gerbėjai galėjo tik sekti rungtynių įvykius oficialioje klubo svetainėje.

Vilniečiams susitikimas su nepažįstamu varžovu nebuvo prastas - V. Urbono treniruojama komanda drąsiai žaidė su kamuoliu, tačiau per pirmąjį kėlinį pramušti jų vartų nesugebėjo. Žalgiriečiai per pirmąsias 45 minutes turėjo dvi puikias progas atidaryti savo sąskaitą.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo gana panašus - kamuolio kontrolė išsilygino, bet prie vartų šiek tiek aštresni buvo šeimininkai.

LFF stadionas nudžiugintas buvo tik pačioje rungtynių pabaigoje - 86-ąją minutę žalgiriečiai puikiai surezgė ataką ir jos pabaigoje sėkmingai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Livio Antalis.

Per likusį laiką varžovai iš Lichtenšteino stebuklų nesukūrė ir "Žalgiris" pasiekė sunkią, bet itin svarbią pergalę prieš atsakomąją dvikovą.

Ji nacionaliniame Lichtenšteino stadione įvyks lygiai po savaitės - kitą ketvirtadienį.

"Žalgiris" 1 - 0 "Vaduz"
86' [1 - 0] L. Antalis

Startinės sudėtys:

"Žalgiris: Bartkus, Baravykas, Mbodji, Tomič, Slijngard, Blagojevič, Šimkovič, Antal, Manzorro, Mikoliūnas, Ogana.

"Vaduz": Hirzel, Vitja, Muntwiler, Wieser, Goppel, Brunner, Gajič, Drazan, Mathys, Coulibaly, Tadič.