L. Enrique: "Prieš kelionę į Japoniją reikia padaryti namų darbus"

Artėjantį sekmadienį UEFA Čempionų lygos nugalėtoja "Barcelona" išvyksta į Japoniją, kur kausis dėl Pasaulio klubų taurės, tačiau dieną prieš, šeštadienį, katalonų laukia nacionalinių pirmenybių mačas su La Korunijos "Deportivo".

Būtent šį faktą penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje akcentavo "Barcelona" vyriausiasis treneris Luisas Enrique.

Pasak stratego, būtų neatleistinai pavojinga, jei jo auklėtiniai jau dabar gyventų kelionės nuotaikomis ir iš anksto nuvertintų varžovą "Primeroje".

"Tam, kad įveiktume "Deportivo", mums prireiks ir sirgalių paramos, todėl tikiuosi, kad tribūnos mus palaikys iš visų jėgų. "Deportivo" yra viena iš tų ekipų, kuri mane stebina labiausiai. Jie gali apsunkinti gyvenimą bet kuriam lyderiui, todėl mače futbolininkai turės kaip reikiant paplušėti", - svarstė Luisas Enrique.

Treneris pasidžiaugė, kad į rikiuotę po smulkios traumos grįžo kelis mačus praleidęs Sergi Roberto. Tai reiškia, kad "Barcelona" saugų grandis taps universalesne.

"Aš jau kalbėjausi su savo auklėtiniais ir įspėjau juos, koks pavojus gresia. "Deportivo" mėgsta kietą futbolą, nes yra fiziškai labai gerai pasirengusi komanda, kurią į priekį šiame sezone veda jau 10 įvarčių spėjęs pelnyti puolėjas Lucas Perezas", - kalbėjo Katalonijos klubo strategas.

Beje, penktadienio "Barcelona" treniruotėje jau dalyvavo ir Lionelis Messi.

Buvo žinių, jog argentinietis susižeidė mače su Lėverkuzeno "Bayer", o gandus dar labiau pakurstė faktas, kad puolėjas praleido komandos pratybas ketvirtadienį.

Tačiau atrodo, kad šįsyk gandai ir liks gandais - L. Messi treniravosi visu pajėgumu ir, beveik neabejojama, rungtynes su "Deportivo" turėtų pradėti nuo pat pirmosios minutės.

Luisas Enrique pakomentavo ir Neymaro situaciją.

Brazilas prieš pat rungtynes su Lėverkuzeno "Bayer" patyrė kirkšnies traumą ir buvo skelbta, kad jis gali praleisti Pasaulio klubų čempionato mačus Japonijoje. Tačiau "Barcos" vairininkas nelinkęs galvoti pesimistiškai.

"Kiekviena trauma yra bloga naujiena, tačiau tuomet, kai gauni išsamią medikų ataskaitą, viskas neatrodo taip baisiai. Neymaras tikrai važiuos su komanda į Japoniją ir mes manome, kad jis bus pasirengęs žaisti finale. Aišku, jei ten pateksime", - pažymėjo ispanas.

fcbarcelona.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos