L. Messi – apie svarbią pergalę ir puikų E. Fernandezą © AFP nuotr.

Šeštadienį Argentinos rinktinė iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę C grupėje (2:0) prieš Meksiką.

Lionelio Scaloni auklėtiniai triumfavo po Lionelio Messi ir Enzo Fernandezo įvarčių, kurie krito antrajame kėlinyje.

L. Messi 64-ąją minutę savo komandą išvedė į priekį. Apie rungtynes 35-erių puolėjas kalbėjo:

„Pirmasis kėlinys buvo sunkus dėl situacijos, dėl poreikio iškovoti 3 taškus. Negalėjome rasti plotų. Antrame kėlinyje mes pradėjome ilgiau kontroliuoti kamuolį, radom plotus, kur galėjome įkirsti, kamuolys buvo arčiau baudos aikštelės.

„Manau, kad tam tikromis atkarpomis, ypatingai antrame kėlinyje, mes grįžome į savo geriausią formą. Dabar, prieš Lenkiją, mums reikia tęsti tai, ką pradėjome.“

87-ąją minutę Argentinos pergalę su nuostabiu smūgiu įtvirtino „Benfica“ centro saugas Enzo Fernandezas. PSG puolėjas apie savo jaunąjį komandos draugą Argentinos rinktinėje atsiliepė taip:

„Nesu nustebęs dėl Enzo, žinau jį puikiai ir matau jį kiekvieną dieną treniruotėse. Jis to nusipelno, kadangi jis yra nuostabus žaidėjas.

„Enzo yra labai svarbus žaidėjams mums, esu labai laimingas dėl jo“, – gražiai apie 21-erių saugą atsiliepė Lionelis Messi.