L. Messi atvedė "Barca" į triuškinančią pergalę, "Real" neturėjo vargo su "Eibar" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Lyderio poziciją praėjusiame ture praradęs Madrido "Real" klubas išvykoje susigrūmė su puikų žaidimą šį sezoną demonstruojančia "Eibar" vienuolike. Be Garetho Bale'o ir Cristiano Ronaldo žaidę "baltieji" sunkumų neturėjo - varžovus sutriuškino rezultatu 4-1.

Nuo pat rungtynių pradžios Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai demonstravo agresyvų žaidimą ir 14-ąją minutę į šeimininų vartus krito pirmasis įvartis - Karimas Benzema antruoju bandymu nuginklavo varžovų vartininką.

25-ąją minutę rezultatas tapo 2-0, kai po puikaus Jameso Rodriguezo baudos smūgio K. Benzema pasiekė antrąjį įvartį. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - Jamesas Rodriguezas po K. Benzema perdavimo pradėjo varžovų triuškinimą.

Antrasis kėlinys svečiams iš sostinės taip pat klostėsi sėkmingai - 60-ąją galiausiai laiko aikštėje gavęs Marco Asensio pelnė ketvirtąjį įvartį. 72-ąją minutę šeimininkams pavyko pasiekti paguodos įvartį, tačiau jis didesnės reikšmės šiose rungtynėse nebeturėjo.

Kitoje akistatoje "Leganes" minimaliu skirtumu pranoko "Granada", o "Villarreal" namuose nugalėjo Barselonos "Espanyol".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" namuose susitiko su Vigo "Celta". Luiso Enrique auklėtiniai už pralaimėjimą pirmoje sezono pusėje varžovams atsirevanšavo su kaupu - sutriuškino rezultatu 5-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė nesustabdomai rungtyniaujantis Lionelis Messi, pelnęs du įvarčius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų. Prie pergalės taip pat įvarčiais prisidėjo Ivanas Rakitičius, Samuelis Umtiti ir Neymaras.

"Barcelona" ilgai pasidžiaugti Madrido "Real" klubui lyderio pozicija neleido - katalonai sugrįžo į pirmąją vietą ir turi taško pranašumą. Tiesa, sostinės komanda vis dar yra sužaidusi rungtynėms mažiau.

"Eibar" 1 - 4 "Real Madrid"
14' [0 - 1] K. Benzema
25' [0 - 2] K. Benzema
29' [0 - 3] J. Rodriguez
60' [0 - 4] M. Asensio
72' [1 - 4] R. Pena

"Leganes" 1 - 0 "Granada"
83' [1 - 0] D. Machis

"Villarreal" 2 - 0 "Espanyol"
45' [1 - 0] R. Soriano
80' [2 - 0] D. Lopez (į savus vartus)

"Barcelona" 5 - 0 "Celta"
24' [1 - 0] L. Messi
40' [2 - 0] Neymar
57' [3 - 0] I. Rakitič
61' [4 - 0] S. Umtiti
64' [5 - 0] L. Messi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10193869" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>