L. Messi "hat-tricku" prisidėjo prie rekordinės "Barcos" pergalės, G. Arlauskis liko ant suolo (VIDEO)

Ketvirtadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 27-ojo turo rungtynės.

Sostinėje susigrūmė vietos Madrido "Rayo Vallecano" prieš šalies čempionus ir dabartinius lyderius "Barcelona" futbolininkus. Šeimininkai susitikimą baigė be dviejų žaidėjų ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 1-5.

Nuo pat rungtynių pradžios katalonai perėmė iniciatyvą šiame susitikime ir 22-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Ivanas Rakitičius. Vos po minutės pranašumą padidino Lionelis Messi, kuris varžovų triuškinamą pradėjo pelnydamas dar vieną įvartį antrojo kėlinio pradžioje.

57-ąją minutę šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau per likusį laiką į jų vartus krito dar du įvarčiai, o sykį pasižymėjo tas pats L. Messi.

"Rayo" susitikimą baigė be dviejų žaidėjų, nes po raudoną kortelę užsidirbo Diego Llorente su Manueliu Iturra. 69-ąją minutę progą pasižymėti turėjo ir Luisas Suarezas, bet urugvajiečiui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

"Barcelona" prieš artmiausius persekiotojus turi įgiję 8 taškų pranašumą. Luiso Enrique auklėtiniai Ispanijoje yra neįveikiami jau 35 rungtynes iš eilės ir pasiekė šios šalies rekordą.

Kitose rungtynėse Giedriaus Arlauskio atstovaujama Barselonos "Espanyol" patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose. Traumą išsigydęs lietuvis susitikimą stebėjo nuo atsarginių suolo.

"Rayo Vallecano" 1 - 5 "Barcelona"
22' [0 - 1] I. Rakitič
23' [0 - 2] L. Messi
53' [0 - 3] L. Messi
57' [1 - 3] Manucho
72' [1 - 4] L. Messi
86' [1 - 5] A. Turan
42' D. Llorente ("Rayo") pašalintas iš aikštės
67' M. Iturra ("Rayo") pašalintas iš aikštės
69' L. Suarez ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

"Espanyol" 0 - 3 "Real Betis"
10' [0 - 1] R. Castro
20' [0 - 2] G. Pezzella
71' [0 - 3] J. Vargas

"Granada" 2 - 0 "Sporting Gijon"
72' [1 - 0] Y. El Arabi (11 m. baudinys)
90' [2 - 0] I. Success
84' S. Alvarez ("Gijon") pašalintas iš aikštės