L. Messi ir J. Albos vedama "Barca" sudaužė "Celta" ir žengė tolyn Karaliaus taurėje (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare Ispanijoje buvo sužaistos paskutinės trejos atsakomosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Barcelona" po lygiųjų pirmajame susitikime siekė namuose nugalėti Vigo "Celta". Pagrindiniai reikalai buvo išspręsti jau po pirmojo kėlinio - triuškinančią pergalę pasiekę katalonai žengė į ketvirtfinalį.

"Barca" į priekį vedė stebinti nesustojantis Lionelio Messi ir Jordi Albos duetas - argentinietis per dvi minutes beveik po dviejų identiškų gynėjo perdavimo pelnė du įvarčius ir taip komandą priartino prie kito etapo.

28-ąją minutę už puikius perdavimus nusprendė atsilyginti ir pats L. Messi - argentinietis atliko nuostabų perdavimą per kone visų "Celta" žaidėjų galvas ir nuo gynėjų atitrūkęs J. Alba tiksliu smūgiu išpildė ekipos draugo sukurtą progą.

Galutinį tašką pirmajame kėlinyje padėjo Luisas Suarezas, o paskutinį įvartį šiose rungtynėse 87-ąją minutę padėjo Ivanas Rakitičius.

Į kitą etapą taip pat žengė pergales iškovojusios "Sevilla" ir Barselonos "Espanyol" komandos.

"Barcelona" 5 - 0 "Celta" (VIDEO)
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 6-1)
13' [1 - 0] L. Messi
15' [2 - 0] L. Messi
28' [3 - 0] J. Alba
31' [4 - 0] L. Suarez
87' [5 - 0] I. Rakitič

"Sevilla" 2 - 1 "Cadiz" (VIDEO)
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 4-1)
31' [1 - 0] W. Ben Yedder
54' [2 - 0] J. Correa
86' [2 - 1] A. Garcia

"Levante" 0 - 2 "Espanyol" (VIDEO)
(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 2-3)
14' [0 - 1] L. Baptistao
34' [0 - 2] G. Moreno