L. Messi išdarinėjo stebuklus, o "Barcelona" pasiekė pergalę miesto derbyje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos trejos 16-ojo turo rungtynės.

Nemažai dėmesio sulaukė dvikova "Camp Nou" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė dvi Barselonos miesto ekipos - "Barcelona" ir "Espanyol". Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 4-1 pranoko varžovus ir bent laikinam nuo lyderių iš Madrido sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

Nuo pat rungtynių pradžios "Barca" primetė savo žaidimą ir iki pat rungtynių pabaigos dominavo pagal kamuolio kontrolę bei sukurtas progas.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 18-ąją minutę, kai Andresas Iniesta pasiuntė ilgą perdavimą link "Espanyol" vartų ir spurtavęs Luisas Suarezas tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje antrasis įvartis buvo pasiektas 67-ąją minutę. L. Suarezas pasižymėjo dar kartą, tačiau šis epizodas įstrigo ne dėl urugvajiečio įvarčio, bet įspūdingo Lionelio Messi reido. Argentinietis išmaudė keturis "Espanyol" žaidėjus ir atliko smūgį, tačiau jį tiesiai prie L. Suarezo kojų atmušė vartininkas Roberto Jimenezas.

Vos po minutės į "Espanyol" vartus krito trečiasis įvartis - pasižymėjo Jordi Alba, bet vėl šiame epizode išsiskyrė neįtikėtiną techniką pademonstravęs L. Messi.

79-ąją minutę svečiai pasiekė garbės įvartį, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje "Espanyol" praleido ir ketvirtąjį - galiausiai savo įvartį pasiekė ir L. Messi, pasižymėjęs po nuostabaus L. Suarezo perdavimo.

Po pergalės "Barcelona" išlieka antroje pozicijoje ir nuo Madrido "Real" sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Vis dėlto "baltieji" yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau, nes šiandien sužaidė FIFA pasaulio klubų taurės finalo rungtynes Japonijoje.

Dar kitos dvikovos baigėsi La Korunjos "Deportivo" pergale prieš Pamplonos "Osasuna", o "Leganes" ir "Eibar" isšsikyrė lygiosiomis.

"Barcelona" 4 - 1 "Espanyol"
18' [1 - 0] L. Suarez
67' [2 - 0] L. Suarez
68' [3 - 0] J. Alba
79' [3 - 1] D. Lopez
90' [4 - 1] L. Messi

"Deportivo" 2 - 0 "Osasuna"
7' [1 - 0] F. Andone
42' [2 - 0] R. Babel

"Leganes" 1 - 1 "Eibar"
23' [1 - 0] Guerrero
76' [1 - 1] Bebe
26' I. Herrerin ("Leganes") pašalintas iš aikštės