L. Messi: „Per savo paskutinį pasaulio čempionatą žaisti finale yra įspūdinga“ © PA Images nuotr.

Lionelis Messi savo paskutiniame pasaulio futbolo čempionate pasiekė finalą.

Tai bus antras 35-erių puolėjo PČ finalas per jo karjerą. Pirmajame po pratęsimo teko pripažinti Vokietijos pranašumą rezultatu 0:1, tačiau dabar veteranas tikėsis kitokios finalo baigties.

Po mačo Leo Messi sakė: „Tai yra įspūdinga per paskutinį savo pasaulio čempionatą žaisti finale. Iki kito pasaulio čempionato yra didelis kelias, daug metų ir akivaizdu, kad dėl savo amžiaus kito čempionato nepasieksiu.

„Žaisiu antrajame savo pasaulio čempionato finale, tikiuosi, kad šįkart jo baigtis bus kitokia“, – apie finalą kalbėjo Argentinos lyderis. 

Apie pusfinalį su Kroatija veteranas atsiliepė taip: „Jaučiausi gerai. Nebuvo lengva, mes buvome pavargę, tačiau komanda sugrįžo stipri ir sužaidė labai rimtas rungtynes. Žinojome, kad jie turės daug kamuolio kontrolės, kadangi turi nuostabius žaidėjus aikštės viduryje, tačiau buvome gerai pasiruošę rungtynėms.

„Ši komanda yra labai inteligentiška, jie žino, kaip skaityti kiekvieno mačo epizodus. Kaip Scaloni sakė: mes žinojome, kaip kentėti, kai reikia kentėti ir kaip elgtis su kamuoliu, kai mes turime kamuolį. Turime labai stiprų trenerių štabą, kuris nepalieka jokios vietos improvizacijai.

„Žinojome tai, kad jie puikiai skaito žaidimą. Mes nebuvome nusivylę, jog mums reikėdavo begioti iš vienos aikštės pusės į kitą, žinojome, kad kamuolio valdymas yra stiprioji jų pusė“, – teigė L. Messi. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...