L. Modričiaus naktis: varžovų fanai plojo atsistoję, o treneris C. Ancelotti negailėjo pagyrų © ZUMAPRESS com. nuotr.

Luka Modričius vakar Madrido derbyje prieš „Atletico“ komandą žaidė taip, lyg jam būtų ne 36-eri, o geriausiu atveju 25-eri. 

Kroatas buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kartu su Thibaut Courtois, kodėl Madrido „Real“ aikštėje atrodė taip patogiai ir nepaliko šansų savo pagrindiniams varžovams iš Madrido. 

L. Modričius vakar žaidė taip gerai, kad netgi nedidelė saujelė „Atletico“ fanų kroatui plojo atsistoję, kaip ir „Real“ fanai, kurie stebėjo rungtynes Santiago Bernabeu stadione. 

Po mačo pagyrų „Real“ veteranui negailėjo ir komandos vyr. treneris Carlo Ancelotti. Italas teigė: „Man šiandien visi patiko, tačiau Modričius buvo neįtikėtinas, jis yra nepaprastas. Patiko man ir Courtois su Casemiro.“

„Real“ puolėjas Vinicius po mačo sakė: „Jie sako, kad Modričiui yra 36-eri. Tačiau aš manau, kad jam yra 22-eri“, – nusišypsojo brazilas.

„Yra neįtikėtinai geras jausmas, kai tu girdi, jog Bernabeu stadione skanduoja tavo vardą“, – po mačo teigė pats kroatų magas. 

Artimiausiu metu „karališkasis klubas“ su L. Modričiumi turėtų pratęsi kontraktą dar vieneriems metams, iki 2023-ųjų metų, pasak Fabrizio Romano. 

Straipsnio įvertinimas: 3 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos