L. Modričius: „Mourinho sykį vos nepravirkdė Ronaldo“ © „Reuters“ nuotr.

Luka Modričius savo biografinėje knygoje pasidalino iki šiol negirdėta istorija, kurios pagrindiniais herojais tapo Jose Mourinho ir Cristiano Ronaldo.

L. Modričius, 2012-aisiais įsigytas to pačio J. Mourinho, pabrėžė, jog C. Ronaldo ir J. Mourinho santykiai toli gražu nebuvo šilčiausi.

Kroatas prisiminė istoriją, kai dviejų portugalų konfliktas vos neperaugo į muštynes.

„Atsimenu incidentą, kai žaidėme Karaliaus taures rungtynes. Mes pirmavome 2:0, todėl buvau nustebintas Mourinho reakcija į įvykius aikštėje“, – knygoje „My Game“ cituojamas L. Modričius.

„Ronaldo viename epizode nebėgo paskui varžovą ir Jose ant jo labai įsiuto. Jie abu pykosi visą pirmąjį kėlinį. Galiausiai, kai grįžome į rūbinę, pamačiau, jog Ronaldo jaučiasi prislėgtas, tarsi tuoj pradės verkti. Jis tada pasakė: darau, ką galiu geriausiai, bet jis (Jose – red.) vis tiek mane kritikuoja.

Tada į rūbinę atėjo Jose ir iškart pradėjo kritikuoti Ronaldo dėl to, jog jis neatlieka savo funkcijų aikštėje. Pokalbis pasiekė tokią įtampą, jog tik kitų žaidėjų įsiterpimas sustabdė juos nuo tikrų muštynių“, – pasakojo „Real“ veteranas.

J. Mourinho ir C. Ronaldo kartu dirbo trejus metus. Kaip ir buvo teigiama 2013-aisiais, jų santykiai paskutiniame sezone buvo itin komplikuoti.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...