L. Modričius: pratęsime nebeturėjome jėgų „sugrįžti“ į rungtynes © Pool via REUTERS nuotr.

Iki momento, kai 85-ąją susitikimo tarp Kroatijos ir Ispanijos rinktinių minutę į ispanų vartus įvartį mušė M. Oršičius, kroatai atsilikinėjo rezultatu 3:1. Ir vienintelis jų įvartis buvo pačių ispanų pelnytas į savuosius vartus.

Kai labiausiai to reikėjo, kroatai atsigavo ir atgaivino viltį pakovoti dėl patekimo į kitą etapą, kai per pridėtą laiką ispanų vartų tinklą skrodė dar vienas  - rezultatą išlyginęs - kroatų įvartis. Tačiau pratęsime ispanų pridėti 2 įvarčiai 4 minučių skirtumu „supakavo“ kroatų lagaminus ir išsiuntė juos namo.

Kroatijos rinktinės kapitonas Luka Modričius komentavo:

„Pirmavome po ispanų nesėkmės ir jų pačių į savuosius vartus pelnyto įvarčio bei buvome geresnė komanda už juos. Na, bent pirmųjų 60 susitikimo minučių, vėliau leidome jiems įsižaisti. Mes intensyviai atakavome ir susikūrėme daugiau progų - tai lėmė mūsų gebėjimą atsitiesti ir išplėšti pratęsimą.“

„Pratęsime ėmėmės iniciatyvos ir neišnaudojome dviejų progų pelnyti įvarčius. Po to viskas apsivertė aukštyn kojomis ir mes nebeturėjome jėgų „sugrįžti“ į rungtynes“, - pridūrė kapitonas.