L. Scaloni nepatenkintas PČ tvarkaraščiu: „Man tai atrodo keista“ © Reuters nuotr.

Po sunkios pradžios pasaulio čempionate Argentinos rinktinė iškovojo pirmąją vietą C grupėje.

Trečiadienį svarbią pergalę iškovoję Lionelio Scaloni auklėtiniai jau labai greitai, šeštadienį turės stoti į kovą su Australija dėl vietos PČ ketvirtfinalyje.

Tai buvo vos dvi dienos poilsiui, tiek australams, tiek argentiniečiams, dėl ko yra nepatenkintas Pietų Amerikos čempionų treneris. 

„Sąlygos nėra tinkamos, tai man atrodo keista. Jeigu būtume pirmose dviejose grupėse, turėtume vieną poilsio dieną daugiau. Dabar yra 1 valandą ryto, rytoj atsigavimo diena, todėl vadinasi, kad turėsime tik penktadienį, kad pasiruošti rungtynėms“, – teigė L. Scaloni.

„Nesame kandidatai į kažką ar favoritai į kažką – mes kovosime. Yra blogai galvoti, kad būsime čempionai, kadangi šiandien laimėjome. Žaidėme gerai, tai buco svarbi pergalė, tačiau nieko daugiau. 

„Nebuvo lengva, kadangi turėjome žaisti ir laimėti prieš komandą, kuri buvo verta pirmų dviejų rezultatą, kurių jiems galiausiai užteko, kad eiti toliau. Paruošėme gerą taktiką, o žaidėjai žaidė puikiai“, – apie mačą su Lenkija kalbėjo specialistas.