"La Liga": "Barca" išlaikė šešių taškų persvarą © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos čempionato 32-ojo turo rungtynėse pergales iškovojo Bilbao "Athletic" ir "Zaragoza" bei Madrido "Real", o "Villarreal", sužaidęs nulinėmis lygiosiomis su lentelės kaimynu Sevilijos "Betis" klubu, pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą. "Barcelona", 2-0 įveikusi "Getafe" futbolininkus, išsaugojo šešių taškų persvarą prieš antroje vietoje žengiantį "Real".

Svarbią pergalę svečiuose iškovojo Madrido "Real", 0-2 Valensijoje įveikęs vietos "Levante". Abu įvarčius svečiams įmušė pastaruoju metu dažnai kritikuojamas brazilas Ronaldo. Verta paminėti, kad, kaip ir prieš savaitę vykusioje dvikovoje su "Barcelona", "Real" žvaigždė portugalas Luišas Figo rungtynes vėl pradėjo sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio, o jo vietą startinėje sudėtyje užėmė Borja. Be to, kaip ir prieš savaitę, "Real" stratego Vanderlėjaus Luxemburgo sprendimu Karališkasis klubas žaidė trim puolėjais.

Paskutinės sekmadienį buvo žaidžiamos rungtynės Barselonoje, kur čempionato lyderė "Barcelona" susitiko su "Getafe". Be diskvalifikuoto kapitono Carleso Puyolio ir traumuoto rezultatyviausio žaidėjo Samuelio Eto'o žaidusi Katalonijos ekipa absoliučiai kontroliavo žaidimą ir lengvai įveikė savo priešininkus. Startinėje sudėtyje vėl žaidė traumą išsigydęs portugalas Deco, o 89-ą minutę ovacijų susilaukė brazilas Thiago Motta, į aikštę išbėgęs net po septynių mėnesių pertraukos. Ši nesunkiai pasiekta pergalė leido Katalonijos superklubui išsaugoti šešių taškų persvarą prieš antroje vietoje žengiantį "Real".

Pirmose penkiose sekmadienį žaistose rungtynėse ekipoms niekaip nesisekė įmušti: visuose mačuose po pirmojo kėlinio rezultatai buvo 0-0. Tačiau antrajame kėlinyje pirmąjį įvartį įmušė "Malaga", svečiuose 1-2 įveikusi "Albacete" vienuolikę.

Dar įspūdingesnę pergalę namie pasiekė "Zaragoza", net 4-1 sutriuškinusi "Numancia" ekipą. Bilbao "Athletic" tik per pridėtą laiką sugebėjo įmušti du įvarčius į Santandero "Racing" vartus ir svečiuose nugalėjo 0-2.

Lygiasiosiomis su Sevilijos "Betis" teko pasitenkinti praėjusią savaitę iš UEFA Taurės iškritusiai "Villarreal" ekipai. Šiuo aukščiau esančių varžovų kluptelėjimu pasinaudoti nepavyko "Valencia" ekipai, kuri daug daugiau atakavo už "Mallorca", tačiau niekaip nesugebėjo įmušti. "Valencia" gretose vis dar nežaidė lyderiai Rubenas Baraja, Pablo Aimaras bei Vicente, tačiau pastarasis po kelių mėnesių pertraukos jau sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Sekmadienio rezultatai

"%c00095" 1 - 2 "%c00106"
84' [1 - 2] Marcio Amoroso
67' [1 - 1] Antonio Pacheco
53' [0 - 1] Sergio Duda

"%c00021" 0 - 0 "%c00004"

"%c00005" 0 - 2 "%c00039"
90' [0 - 1] Pablo Orbaiz (11 m.)
90' [0 - 2] Tiko

"%c00086" 0 - 0 Sevilijos "%c00097"

"%c00108" 4 - 1 Sorijos "%c00205"
82' [4 - 1] Savio
79' [3 - 1] Leonardo Ponzio
70' [2 - 1] David Villa
67' [1 - 1] Ruben Cani (į savus vartus)
64' [1 - 0] David Villa

Valensijos "%c00197" 0 - 2 Madrido "%c00003"
37' [0 - 1] Ronaldo
83' [0 - 2] Ronaldo

"%c00006" 2 - 0 "%c00212"
30' [1 - 0] Ronaldinho
56' [2 - 0] Ludovic Giuly