"La Liga" starte - "Malaga" ir "Osasuna" lygiosios bei "Deportivo" pergalė (VIDEO)

Penktadienį vakare Ispanijos startavo 2016-17 metų "La Liga" sezonas.

Pirmoji dvikova įvyko Andalūzijoje, kur ginklus tarpusavyje surėmė "Malaga" ir Pamplonos "Osasuna" futbolininkai. Lygos naujokai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš savo aikštėje žaidusią Malagos ekipą.

Pirmasis įvartis krito 56-ąją minutę, kai tikslus buvo 22-ejų metų saugas Juanpi. Vis dėlto iki mačo pabaigos šeimininkams minimalaus pranašumo išsaugoti nepavyko ir Franas Merida 85-ąją minutę pelnė išlyginamąjį įvartį.

Komandos pasidalino po tašką ir kitame ture sieks iškovoti pirmąją pergalę.

Kitose rungtynėse susigrūmė La Korunjos "Deportivo" prieš "Eibar". Įvarčio deficitą panaikinę "Deportivo" futbolininkai po atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 2-1.

55-ąją minutę "Eibar" į priekį išvedė Ivanas Ramis, tačiau šeimininkai nepasidavė ir Pedro Mosqueros bei Lucaso Perezo įvarčiai atnešė pirmąją pergalę.

"Malaga" 1 - 1 "Osasuna"
56' [1 - 0] Juanpi
85' [1 - 1] F. Merida

"Deportivo" 2 - 1 "Eibar"
55' [0 - 1] I. Ramis
69' [1 - 1] P. Mosquera
87' [2 - 1] L. Perez (11 m. baudinys)