„La Liga“: „Valencia“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės „La Liga“ pirmenybėse.

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės „La Liga“ čempionate patyrė „Valencia“ futbolininkai, kurie 1:2 nusileido „Villarreal“ ekipai.

Rungtynės vyko permainingai. Jau šeštąją minutę 11 metrų baudinį realizavo P. Alcaceris ir išvedė „Villarreal“ ekipą į priekį.

Vis tik 37-ąją minutę rezultatą išlygino G. Guedes.

Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau aktyviai kūrė atakas, o 69-ąją minutę dar kartą į priekį išsiveržė „Villarreal“ futbolininkai po D. Perejo įvarčio.

Kitose rungtynėse didelio pasipriešinimo nesulaukė „Real Sociedad“ klubas, kurie išvykoje 3:0 palaužė „Betis“ futbolininkus.

Pirmojo įvarčio autoriumi tapo Portu, kuris 43-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką.

74-ąją minutę rezultatą padvigubino M. Oyarzabalas.

Galutinis taškas padėtas 88-ąją rungtynių minutę, o įvarčio autoriumi tapo A. Januzajus.

„Eibar“ 0:0 „Osasuna“

Atl Bilbao“ 2:0 „Levante“

„Alaves“ 0:„Elche“

Huesca 2:2 Valladolid