Šiand ien 19:00 Lietuvos laiku Municipal de Aveiro stadione startuoja D grupės rungtynės. Pirmosios šioje grupėje savo jėgas išbandys Latvijos ir Čekijos rinktinės.

Šiose rungtynėse favoritais yra laikomi čekai, kurie į čempionatą atsivežė tikrai stiprią akipą ir sieks pakartoti prieš aštuonerius metus vykusiame Europos čempionate pasiektą rezultatą, kuomet jie pateko į finalą ir ten, tik po pratesimo metu pelnyto auksinio įvarčio, nusileido Vokietijos ekipai.

Tuo tarpu Latvija yra bene didžiausia šių pirmenybių mįslė, į Europos čempionatą patekusi po to, kai pademonstravo puikų futbolą atrankinėse varžybose, įveikusi tokias ekipas, kaip Švedija bei Turkija.

Latvijos rinktinės strategas Aleksandrs Starkovsas šiandien tikriausiai naudos daugiau gynybinę 4-2-2-2 taktiką. Kalbant apie latvių gynybą, svarbiausią vaidmenį čia atlieka du centro gynėjai - Igoras Stepanovas ir Mihailas Zemlinskis. Puolimo grandyje turėtume išvysti Latvijos dydvyriu jau spėjusį tapti Marį Verpakovskį bei aukštąjį Andrejų Prohorenkovą, tačiau taip pat neatmetama galimybė, jog aikštėje pasirodys ir bene garsiausias Latvijos rinktinės žaidėjas Marianas Paharsas, kuris dar tik atsigauna po labai sunkios traumos.

Čekijos rinktinė, atrankos turnyre laimėjusi septynerias iš aštuonerių žaistų rungtynių ir į varžovų vartus įmušusi 23 įvarčius, o praleidusi tik 5, šiandien tikriausiai rungtyniaus tradicine 4-4-2 schema. Čekų žaidimas turėtų suktis apie du futbolininkus - "Juventus" žvaigždę Pavelą Nedvedą bei Dortmundo "Borussia" atstovaujantį Tomašą Rosicky. Puolimo duetą sudarys dar vienas "Borussia" žaidėjas Janas Kolleris bei "Liverpool" atstovaujantis Milanas Barošas, kuris prieš du metus jau tapo Europos čempionu su Čekijos jaunimo iki 21 metų rinktine, o gynybos centre tuo tarpu žais Rene Bolfas ir Tomašas Ujfalušis.

Pasak Pavelo Nedvedo, čekai šiose rungtynėse jokiu būdu negali nuvertinti savo varžovų, nes kaip jau ankščiau yra minėjęs Aleksandras Starkovas, Latviai nepasitenkino vien tik patekimu į Europos pirmenybes ir kiekvienose rungtynėse kovos dėl taškų.

Numanomos startinės sudėtys:

Latvija: Kolinko; Zirnis, Stepanovs, Zemlinskis, Blagonadezdins; Bleidelis, Astafjevs; Rubins, Laizans; Verpakovskis, Prohorenkovs.

Čekija: Cech; Jankulovski, Ujfaluši, Bolf, Grygera; Nedved, Rosicky, Galasek, Poborsky; Koller, Baroš.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos