Šiand ien 19:00 Lietuvos laiku prasidės D grupės antrojo turo varžybos. Bessa Seculo stadione susitiks Pasaulio vicečempionė Vokietija ir viena iš turnyro staigmenų, mūsų kaimynė Latvija.

Vokietija

Norint turėti gerus šansus patekti į ketvirtfinalį, Vokietijai reikalinga tik pergalė, todėl manoma, kad komanda bus nusiteikusi kovai. Šiose rungtynėse rinktinės treneris naudos daugiau atakuojančią taktiką. Kartu su Kuranyi (%p00290) puolime startinėje sudėtyje turėtų būti Fredi Bobičius (%p01610), kuris pirmajame ture prieš Olandiją pasirodė po keitimo. Galimas atvejis, kad mačą pradės ir jaunasis "Bayern" puolėjas Bastianas Schweinsteigeris (%p02409). Savo vietą pagrindinėje sudėtyje greičiausiai praras Frankas Baumannas (%p00084).

Ekipos treneris Rudi Volleris šį kartą norėtų labiau atakuojančio žaidimo, nei rungtynėse su Olandija: "Daugiau kontroliuosime kamuolį, taigi reikės imtis daugiau iniciatyvos, būti labiau pavojingiems šalia vartų. Sutinkame, kad esame favoritai, bet kalbėti apie įvarčių skirtumą būtų kvaila. Pirmiausia turime laimėti rungtynes, o tai nebus lengva. Latvija čia pateko ne dėl atsitiktinumo."

Latvija

Tuo tarpu Latvijos rinktinėje kiek kitokia situacija. Vien jau patekimas į Europos čempionato finalinį turnyrą Latvijai yra didžiulė pergalė, todėl žaidėjų neslegia atsakomybė. Nors prieš čempionatą jiems buvo priskiriamas autsaiderių vaidmuo, Latvija įrodė, kad pergalės atrankos varžybose nebuvo atsitiktinės. Pirmosiose rungtynėse latviai pasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo ir tik varžybų pabaigoje čekai sugebėjo pelnyti du įvarčius. Varžybose prieš Vokietiją latvių treneris Aleksandras Starkovas planuoja tik vieną keitimą - Marianas (%p02278) Paharsas greičiausiai pakeis Andrejų Prohorenkovą (%p02906).

Latvijos strategas gerai išanalizavo varžovų žaidimą ir bandys išnaudoti jų trūkumus: "Kiekviena komanda turi minusų. Bandėm juos išnaudoti prieš Čekiją, taip pat darysime ir prieš Vokietiją. Jie yra labai stiprūs, o jų žaidimo stilius kitoks nei čekų. Rungtynės bus sunkios. Turime kaip nors neutralizuoti Bobičių ir Kuranyi - jie labai pavojingi puolėjai. Pakeisiu mūsų taktiką, tačiau nesakysiu jums kaip."


Numanomos sudėtys:

Latvija (4-4-2): Kolinko; Isakovs, Stepanovs, Zemlinskis, Blagonadezdins; Bleidelis, Astafjevs, Lobanovs, Rubins; Verpakovskis, Pahars.

Čekija (4-4-2): Kahn; Friedrich, Wörns, Nowotny, Lahm; Schneider, Hamann, Frings, Ballack; Bobic, Kuranyi.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos