"Lazio" iškovojo Italijos Supertaurę

Sekmadienį Riade (Saudo Arabija) buvo sužaistos Italijos Supertaurės rungtynės, kuriose pirmąjį šio sezono trofėjų iškovojo Romos "Lazio" ekipa, kuri rezultatu 3:1 nugalėjo Turino "Juventus".

"Lazio" į priekį išsiveržė 16-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Luisas Alberto.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, Paulo Dybala pirmasis suskubo prie nuo varžovų vartininko atšokusio kamuolio ir išlygino rezultatą.

Vis tik mačo pabaiga sėkmingesnė buvo Romos ekipai - 73-ąją minutę savo ekipai persvarą sugrąžino Senadas Luličius.

Jau per teisėjo pridėtą laiką "Juventus" saugas Rodrigo Bentancuras po pražangos prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, o "Lazio" dar sugebėjo išnaudoti standartinę situaciją, kai puikiu smūgiu pergalę įtvirtino Danilo Cataldi.

"Lazio" ekipai tai yra penktasis Italijos Supertaurės trofėjus klubo istorijoje.

"Juventus" 1:3 "Lazio"
16' [0:1] L. Alberto
45' [1:1] P. Dybala
73' [1:2] S. Lulic
90+4' [1:3] D. Cataldi
90+3' R. Bentancur ("Juventus") pašalintas iš aikštės