"Lazio" palaužė "Inter" bei žengė į "Coppa Italia" pusfinalį (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo dar vienas Italijos taurės pusfinalio dalyvis. Juo tapo Romos "Lazio" klubas, svečiuose įveikęs Milano "Inter" pasipriešinimą.

Sostinės futbolininkus po Senado Luličiaus perdavimo jau 20-ąją minutę išvedė Felipe Andersonas, o iki pertraukos rezultatas nepasikeitė.

Prasidėjus antrajam kėliniui "nerazzurri" pateko į dar didesnę bėda, nes raudoną kortelę prieš savo akis išvydo gynėjas Miranda. Iškart po jo pražangos 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Lucasas Biglia.

Nepaisant atsilikimo ir varžovų kiekybinės persvaros "Inter" nepasidavė bei sulaukė, kol komandų gretos išsilygino - 76-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Stefanas Radu.

Tai leido Marcelo Brozovičiui atsilikimą sušvelninti. Visgi, iki mačo pabaigos "Lazio" gynyba atsilaikė ir svečiai laimėjo rungtynes rezultatu 2-1.

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10065315" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>