"Lazio" puikių įvarčių dėka sutriuškino "Sampdoria" (VIDEO)

Šiandien į stadionus po žiemos pertaukos sugrįžo "Serie A" lyga, o pirmoji 2015-ųjų metų dvikova žadėjo didelę intrigą, nes susitiko į vietą UEFA Čempionų lygoje pretenduojančios komandos.

Vis dėlto, namuose žaidęs Romos "Lazio" Genujos "Sampdoria" ekipai nepaliko jokių vilčių ir sutriuškino ją pirmaudamas beveik visose statistikos grafose. Užtenka paminėti vien keltų kampinių statistiką - 12-0 sostinės futbolininkų naudai.

Pirmąjį įvartį "Lazio" gretose 38-ąją minutę pelnė fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjęs Marco Parolo, o jam rezultatyvų perdavimą atlikęs Felipe Andersonas praėjus dar trims minutėms pasižymėjo ir pats. 21-erių metų brazilo tolimas šūvis taip pat vertas dėmesio.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir sužaidus kiek daugiau nei valandą šeimininkų pergalę įtvirtino Filipas Djordjevičius. Šiam įvartį sukūrė tas pats Felipe Andersonas.

Šių rungtynių nugalėtojai bent laikinai įsitvirtino trečiojoje pozicijoje ir iki rytdienos trimis taškais atitrūko nuo "Napoli" klubo, o "Sampdoria" futbolininkai, tuo tarpu, išlieka penkti, tačiau po visų septynioliktojo turo mačų gali nusmukti net į aštuntąją vietą.