"Lazio" šventė triuškinančią pergalę © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko dvejos 5 turo rungtynės. „Lazio“ triuškinančiai įveikė „Torino“ klubą, lygiosiomis baigėsi susitikimas tarp „Atalanta“ ir „Reggina“.

Romos „Lazio“ ekipa iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės, svečiuose triuškinančiu rezultatu 4-0 įveikę prastą formą šiame sezone demonstruojančią „Torino“ komandą.

Pagrindinis rungtynių veiksmas prasidėjo antrajame kėlinyje. Praėjus trejoms minutėms po šio kėlinio pradžios, Tommaso Rocchi išvedė svečius į priekį. Gavęs perdavimą iš Gaby Mudingayi, italas pasiuntė kamuolį į vartus. Nors kamuolį dar lietė kitas „Lazio“ žaidėjas Stefano Mauri, kamuolys prisilietimo metu jau buvo kirtęs liniją, tad įvartis buvo užskaitytas į T.Rocchi sąskaitą.

Po septynerių minučių tas pats T.Rocchi buvo pargriautas šeimininkų gynėjo Marco Di Loreto jo ekipos baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį Romos klubo naudai. Baudinį sėkmingai realizavo kapitonas Massimo Oddo nepaisant to, kad kamuolį pirštų galais lietė „Torino“ vartininkas, ir „Lazio“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį pergalės link.

Trečiajį įvartį pelnė tas pats M.Oddo. Kampinio metu, pasinaudojęs nevykusiu „Torino“ gynybos bandymu išmušti kamuolį, italas smūgiavo į vartus ir kamuolys, prieš tai dar užkliudęs vieną iš „Torino“ gynėjų, įskriejo į vartus ir rezultatas tapo 3-0.

„Lazio“ galutinai baigė savo varžovų pažeminimą 71 minutę. Tommaso Rocchi, išvengęs dirbtinės nuošalės spąstų, atsidūrė prieš vartininką ir smūgiavo. Nors C.Abbiati puikai atsaugojo smūgį, pirmasis prie kamuolio atsidūrė jo komandos draugas S.Mauri ir pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Kitos šeštadienį vykusios rungtynės tarp „Atalanta“ ir „Reggina“ baigėsi taikiu rezultatu 1-1. Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti pačioje susitikimo pradžioje. Jau trečiąją rungtynių minutę Nicola Ventola smūgį atsaugojo svečių vartininkas, tačiau kito smūgio, kurio autorius buvo Simone Loria, „Reggina“ vartininkas atsaugoti nesugebėjo. Tai buvo 1000-asis „Atalanta“ klubo įvartis namų stadione „Serie A“ lygoje.

Visgi „Reggina“ sugadino Bergamo klubo sirgaliams šventę vos po trejų minučių, kuomet itin galingai Giacomo Tedesco smūgiuotas kamuolys įskriejo tiesiai į vartų „devyniukę“. Tai buvo 100-osios šio žaidėjo rungtynės vilkint esamo klubo marškinėlius ir šia proga žaidėjas padovanojo savo klubui svarbų tašką.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00251” 0 – 4 “%c00019”
48` [0 – 1] Tommaso Rocchi
55` [0 – 2] Massimo Oddo (11m.)
68` [0 – 3] Massimo Oddo
71` [0 – 4] Stefano Mauri

“%c00215” 1 – 1 “%c00081”
3` [1 – 0] Simone Loria
6` [1 – 1] Giacomo Tedesco

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai:

1. Rolando Bianchi („Atalanta“) – 4;
2-5. Hernan Crespo („Inter“) – 3;
Mario Frick („Siena“) – 3;
Christian Rigano („Messina“) – 3;
Massimo Oddo („Lazio“) – 3.

Pastaba: Dėl korupcijos skandalo "Fiorentina" neteko 19, "Reggina" - 15, "Lazio" - 11, "Milan" - 8 taškų.