"Lazio" - viena koja Italijos taurės finale © Eurofootball.lt
Antradienį vyko pirmojo Italijos taurės turnyro pusfinalio pirmas mačas, kuriame pergalę namuose šventė Romos "Lazio" ekipa.

Romos "%c00019" 2 - 1 Turino "%c00038"
34' [0 - 1] Marco Marchionni
65' [1 - 1] Goran Pandev
78' [2 - 1] Tommaso Rocchi

Rungtynės prasidėjo pavojingu svečių išpuoliu, tačiau Iaquintai vis dėlto pritrūko truputį tikslumo. Netrukus išpuoliu atsakė ir "Lazio", tačiau Tommaso Rochi iš 12 metrų smūgiuotas kamuolys pataikė į svečių vartininką Manningerį.

18 minutę "Juventus" pavyko pasižymėti, bet įvartis nebuvo įskaitytas, mat tame epizode Iaquintai užfiksuota nuošalė. 34 minutę svečių įvartis jau buvo įskaitytas, kai smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Marco Marchionni.

Kėlinio pabaigoje "Lazio" kurė pavojingas atakas, bet rezultato iki petraukos išlyginti nepavyko.

Pagaliau pasižymėti šeimininkams pavyko 65 mačo minutę, kai komandos draugo smūgį pakartojo puolėjas Goranas Pandevas. "Lazio" ir toliau nemažino apsukų ir bandė pelnyti pergalingą įvartį.

Tai jiems pavyko padaryti 78 minutę, kai suklydus vienam iš "Juventus" gynėjų, Tommaso Rochi pelnė įvartį. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Lazio" pergalę, rezultatu 2-1. Atsakomasis komandų susitikimas vyks jau Turine.