„Leicester City“ namuose pratęsė „Leeds“ komandos pralaimėjimų seriją © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiame mače „Leicester City“ atkaklioje kovoje rezultatu 1:0 palaužė 5 iš eilės pralaimėjimą patyrusį „Leeds“ klubą.

Pirmame kėlinyje kiek daugiau iniciatyvos turėjo svečių ekipa, tačiau jos paversti įvarčiu jai nepavyko. Antroje rungtynių pusėje itin pavojingą momentą sukūrė „Leeds“ ekipos atakuojantis saugas Rodrigo. Pastarasis po pakelto kampinio galva pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą, tačiau „Lapių“ vartininkas Kasperas Schmeichelis fantastiškai atlaikė smūgį ir išlaikė rezultatą lygų.

Vis gi, „Leicester“ sugebėjo pelnyti vienintelį rungtynių įvartį 67 minutę. Harvey Barnes sužaidė „sienele“ su Kelechi Iheanacho ir žemu smūgiu nuginklavo priešininkų vartininką Illaną Meislier ir rezultatas tapo 1:0.

„Leeds“ nesugebėjo reabilituotis po praleisto įvarčio ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Svečiams tai jau 5 pralaimėjimas iš eilės. Pastarieji nelaimi jau 7 rungtynių iš eilės, o per jas surinko vos 1 tašką.

Po šio susitikimo „Leicester“ rikiuojasi 10 „Premier lygos“ pozicijoje, tuo tarpu „Leeds“ tenkinasi 16 vieta.