"Leicester" išplėšė pergalę mačo pabaigoje, "Chelsea" nukovė "Southampton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 27-asis turas, kuriame sužaistos šešios rungtynės.

Pirmenybių lyderis "Leicester City" klubas namuose susigrūmė su "Norwich City". Claudio Ranieri auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau rungtynių pabaigoje vienintelis įvartis nulėmė "lapių" pergalę rezultatu 1-0.

Vienintelis bei lemiamas šių rungtynių įvartis krito 89-ąją minutę, kai Jamie Vardy perdavimo svarbius 3 taškus šeimininkams iškovoti padėjo po keitimo pasirodęs Leonardo Ulloa.

"Leicester" po pergalės savo sąskaitoje turi 56 taškus ir nuo Šiaurės Londono komandų bent laikinai įgijo 5 taškų pranašumą.

Dramatišką pergalę rungtynių pabaigoje taip pat šventė iš turnyrinės lentelės vidurio kylanti Londono "Chelsea" ekipa. Guuso Hiddinko auklėtiniai atsilikinėjo, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 1-2.

42-ąją minutę Shane'as Longas išvedė "Southampton" į priekį. Svečių atsako laukti prireikė gana ilgai - 75-ąją minutę tikslus Cesco Fabregaso smūgis leido "mėlyniesiems" išlyginti rezultatą. Pačioje mačo pabaigoje pergalingo įvarčio autoriumi tapo Branislavas Ivanovičius.

"Chelsea" su 36 taškais užima 11-ąją vietą ir nuo aštuntos pozicijos juos skiria tik trys taškai.

Kitose rungtynėse pergales šventė "West Ham". "West Brom" ir "Stoke City" klubai, o "Watford" sužaidė lygiosiomis su "Bournemouth".

"Leicester" 1 - 0 "Norwich"
89' [1 - 0] L. Ulloa

"West Ham" 1 - 0 "Sunderland"
30' [1 - 0] M. Antonio

"Southampton" 1 - 2 "Chelsea"
42' [1 - 0] S. Long
75' [1 - 1] C. Fabregas
89' [1 - 2] B. Ivanovič

"Stoke City" 2 - 1 "Aston Villa"
51' [1 - 0] M. Arnautovič (11 m. baudinys)
56' [2 - 0] M. Arnautovič
79' [2 - 1] L. Bacuna

"Watford" 0 - 0 "Bournemouth"

"West Brom" 3 - 2 "Crystal Palace"
12' [1 - 0] C. Gardner
20' [2 - 0] C. Dawson
31' [3 - 0] S. Berahino
48' [3 - 1] C. Wickham
80' [3 - 2] C. Wickham