"Leicester" trina rankomis: "Liverpool" ir "Tottenham" akistatoje - lygiosios (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje įvykl aštuntoji 32-ojo turo dvikova.

"Anfield" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Liverpool" ir Londono "Tottenham" futbolininkai. Po atkaklios 90 minučių kovos komandos išsiskyrė taikiu rezultatu 1-1.

Pirmajame kėlinyje komandos turėjo keletą puikių progų įsiveržti į priekį, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko. Arčiausiai tikslo buvo Danielis Sturridge'as su Adamu Lallana, bet puiki Hugo Lloriso reakcija ir užtikrintas žaidimas neleido šeimininkams įgyti pranašumo.

Kitos 45 minutės buvo dar aktyvesnės. Sėkmingiau po pertraukos pasirodė "Liverpool" ekipa, kuri 51-ąją minutę įgijo minimalų pranašumą. Puikiai sienele su D. Sturridge'u sužaidęs Philippe Coutinho tiksliu smūgiu galiausiai nuginklavo Prancūzijos rinktinės vartų sargą.

Vis dėlto Mauricio Pochettino auklėtiniai po praleisto įvarčio nepasimetė ir 63-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus. Sėkmingai sužaidęs Christianas Eriksenas atliko perdavimą Harry Kane'ui, kuris vienu lietimu kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą.

Per likusį laiką vyko apylygė kova. Abi komandos turėjo pavojingų progų ir galimybę šiame susitikime pelnyti lemiamą įvartį, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui rezultatas buvo nepakitęs ir vienuolikės išsiskyrė taikiai.

"Tottenham" klubui prarasti taškai gali skaudžiai kainuoti. Jei "Leicester City" ekipai rytoj pavyks savo aikštėje nukauti "Southampton", jie prieš "Spurs" įgys 7 taškų pranašumą.

"Liverpool" 1 - 1 "Tottenham"
51' [1 - 0] P. Coutinho
63' [1 - 1] H. Kane