Lengva BVB pergalė pažymėta J. Sancho „hat-tricku“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį sužaistos dar dvejos 29-ojo „Bundesliga“ turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri rezultatu 6:1 sutriuškino „Paderborn“.

Visi mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o BVB į priekį 54-ąją minutę išvedė Thorganas Hazardas.

Vos po trijų minučių kamuolį iš kelių metrų į tuščius vartus paridenęs Jadonas Sancho padvigubino svečių pranašumą.

72-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Uwe Hunemeieris sušvelnino šeimininkų atsilikimą, tačiau jau po poros minučių savo antrąjį įvartį pelnės J. Sancho sugrąžino BVB dviejų įvarčių pranašumą.

Rungtynių pabaigoje svečiai ėmė smagintis: 85-ąją minutę pasižymėjo Achrafas Hakimi, 89-ąją – Marcelis Schmelzeris, o jau per teisėjo pridėtą laiką savo „hat-tricką“ užbaigė J. Sancho.

Po šios pergalės Dortmundo ekipa savo atsilikimą nuo „Bayern“ sumažino iki septynių taškų.

Kitose sekmadienio rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo „Monchengladbach“ futbolininkai, kurie namuose 4:1 susitvarkė su Berlyno „Union“.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Marcusas Thuramas, po sykį pasižymėjo Florianas Neuhausas bei Alassane'as Plea. „Union“ paguodos įvartį pelnė Sebastianas Anderssonas.