Lenkijoje E.Zubo klubas nepaliko vilčių F.Černycho ekipai

Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionate pirmadienį Balstogėje akis į akį skirtingose barikadų pusėse susitiko du lietuviai – „Jagiellonia“ saugas Fedoras Černychas ir Emilijus Zubas, ginantis „Podbeskidzie“ vartus.

Nors praėjusiame sezone „Jagiellonia“ iškovojo Lenkijos čempionato bronzą ir vasarą netgi žaidė UEFA Europos lygos atrankos turnyre, šiuo metu komanda nedemonstruoja stebuklingų rezultatų.

Namuose „bitės“ savo tiesioginiams konkurentams pralaimėjo net 0:3. Įdomu tai, jog „Jagiellonia“ pirmajame kėlinyje net du kartus pasiuntė kamuolį į savus vartus. 14-ąją minutę tai padarė M.Wasiluk, o 34-ąją Guti.

Po pertraukos šeimininkai dar bandė grasinti E. Zubo ginamiems vartams, tačiau dar kartą praleido patys – skirtą 11 metrų baudinį puikiai išpildė A. Mojta (3:0).

Nugalėtojų gretose patikimai žaidė Lietuvos rinktinės vartininkas E. Zubas, išsaugojęs savo vartus „sausus“. Be keitimų pralaimėtojų gretose žaidė F. Černychas.

Tiek „Podbeskidzie“, tiek „Jagiellonia“ po šių rungtynių savo sąskaitoje turi po 35 taškus. Tiek pat taškų turi ir dar du klubai – Krokuvos „Wisla“ ir Gdansko „Lechia“.

Po kito turo galutinai paaiškės, kurios komandos tęs kovą dėl titulo (8 komandos), o kurios kovos išlikimo grupėje (8 komandos). Lietuvių atstovaujamų klubų likimą lems būtent sekančios rungtynės.

„Jagiellonia“ klubui kitame ture tiktų ir lygiosios su Gdansko „Lechia“.