Lenktynės dėl titulo tęsiasi: „Inter“ pasiekė pergalę prieš „Udinese“ ekipą © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse dėl Italijos čempiono vardo kovojantis „Inter“ išvykoje rezultatu 2:1 įveikė „Udinese“ vienuolikę.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 12 minutę Ivanas Perisicius galva nukreipė kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

39 minutę „Inter“ jau susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Šį kart pasižymėjo nepavykusį 11 metrų baudinį pataisęs Lautaro Martinezas.

Antrame kėlinyje šeimininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Ignacio Pussetto.

Tačiau šio įvarčio „Udinese“ ekipai neužteko ir jie turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Po šių rungtynių „Inter“ grąžina dviejų taškų deficitą nuo pirmoje vietoje esančio „AC Milan“. Tuo tarpu „Udinese“ užima 12 vietą.