Lėverkuzeno „Bayer“ išgyveno dar vieną dramą Vokietijoje © AFP nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ iškovojo dar vieną dramatišką pergalę Bundeslygoje.

26-ajame ture Xabi Alonso kariauna 3:2 palaužė „Freiburg“ vienuolikę.

2-ąją minutę Florianas Wirtzas pelnė pirmą rungtynių įvartį. Netrukus rezultatą išlygino „Freiburg“ saugas Ritsu Doanas, bet prieš kėlinio galą į priekį vėl įsiveržė „Bayer“ – tikslus buvo Adamas Hložekas.

Čekų įvarčiai nesibaigė. 53 min. Patrickas Schickas padvigubino svečių persvarą.

„Freiburg“ rungtynių gale sugebėjo rezultatą tik sušvelninti.

• qqqqq

ef.lt turbut rungtyniu neziurejo. Dominavo Bay ir jokios itampos ar didesnes intrigos nebuvo. 1-3 rezas, jo, reza susvelnino Freiburg, bet stebuklais nekvepejo