LFF Drausmės komitetas paskyrė nuobaudas © Eurofootball.lt
Antradienį Lietuvos futbolo federacijoje įvyko Drausmės komiteto posėdis, kurio metu buvo svarstyti šeštajame "A lygos" ture bei kitose šalies varžybose įvykę nusižengimai, ir skirtos tam tikros nuobaudos, taip pat atmestas "Atlanto" protestas.

Klaipėdos "Atlanto", patyrusio nesėkmę namuose prieš "Ekraną", klubo atstovai buvo itin nepatenkinti teisėjavimu šiose rungtynėse ir teigė, jog arbitrai neva dirbo tendencingai ir priimdavo panevėžiečių ekipai palankius sprendimus.

Tada uostamiesčio klubas nusprendė paduoti protestą, tačiau jis buvo atmestas, nes lygos įstatuose parašyta, kad tokių protestavimų dėl teisėjų sprendimų negali būti. Vietoj to Drausmės komitetas rekomendavo "Atlantui" su protestu kreiptis į Lietuvos futbolo teisėjų asociaciją.

"Atlantas" ne tik nieko nepasiekė protestuodamas, tačiau dar ir buvo nubaustas už netvarką per rungtynes, nes po rungtynių sirgaliai ir "Atlanto" komandos vyr. treneris išėjo į aikštę aiškintis su varžybų teisėju, nepatenkinamai savo pareigas atliko apsaugos tarnybą. Už šiuos incidentus klubas gavo 200 Lt baudą, tiek pat turės sumokėti ir treneris Igoris Pankratjevas.

200 litų baudą ir vienerių rungtynių diskvalifikaciją gavo Kėdainių "Nevėžio" strategas Vytautas Vaškūnas - jis per labai nesėkmingai susiklosčiusių susitikimą su "Sūduva" iškoneveikė teisėją ir už tai buvo pasiųstas į tribūnas.

Tik įspėjimu Drausmės komitetas apsiribojo svarstydamas "Vėtros" prezidento Romo Stašausko elgesį per jo klubo namų rungtynes su "Šiaulių" ekipa, kuriose klubo vadovas apšaukė mačo inspektorių.

Trijų rungtynių diskvalifikaciją už smūgį varžovui gavo "Žalgirio" puolėjas Vidas Kaušpadas, atstovavęs dublerinei "Polonijai", tuo tarpu tokią pačią nuobaudą gavo ir "Vėtros-2" žaidėjas Albertas Bogdanas.