LFF Taurėje - nelengvos "Vilniaus", "Šiaulių", "Atlanto" pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvos futbolo stadionuose šešeriomis rungtynėmis prasidėjo LFF Taurės IV etapo varžybos. Visi favoritai iškovojo pergales, tačiau kai kuriems teko pavargti - "Vilniui" ir "Šiauliams" prireikė pratęsimo, "Atlantas" nugalėjo minimalia persvara. Žemesnių lygų komandų dvikovas laimėjo "Nevėžis" ir "Rodiklis", o "Interas" sutriuškino "Lietavą".

Dramatiškai susiklostė susitikimas Šilutėje, kur vietos komanda likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos po Martyno Karaliaus įvarčio netikėtai išsiveržė į priekį, tačiau praėjus dar minutei rezultatą išlygino "Vilniaus" saugas Eivinas Zagurskas. Per pratęsimą įvarčių įmušta nebuvo, o baudinių serijoje tiksliau smūgiavo vilniečiai, kurie nugalėjo rezultatu 4-2.

Savotiškame Šiaulių apskrities derbyje pirmą kartą oficialiose rungtynėse susitiko "Šiauliai" ir Pakruojo "Kruoja". Namuose žaidę šiauliečiai dominavo rungtynėse, tačiau kelialapį į kitą etapą išplėšė tik pratęsimo pabaigoje - 117 minutę pergalingą įvartį pelnė Gediminas Timinskas.

Vakarų Lietuvos komandų dvikovoje Klaipėdos "Atlantas" žaidė su Gargždų "Banga". Pergalę uostamiesčio ekipai nulėmė po nesėkmingų bandymų įsitvirtinti užsienyje į "Atlantą" sugrįžęs legionierius iš Kroatijos Luka Aničičius.

Visagino "Interas" padedamas po du įvarčius pelniusių Suliko Kakabadzės ir Mariaus Papšio Ukmergėje nugalėjo Jonavos "Lietavą", o I lygos lyderiai Kėdainių "Nevėžis" ir Kauno "Rodiklis" namuose įveikė atitinkamai "Alytį" ir II lygos Plikių "Sakuoną".

Likusios dvejos LFF Taurės IV etapo rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 19-ąją. III lygos klubai Marijampolės "Švyturys" ir Vilniaus "Gariūnai" namuose priims atitinkamai "Kauno Jėgėrius" ir Marijampolės "Sūduvą".

Trečiadienio LFF Taurės IV etapo rungtynių rezultatai

Kėdainių miesto stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - S.Dirda
Kėdainių "Nevėžis" (I lyga) 2 - 0 Alytaus "Alytis" (I lyga)
32' [1 - 0] Karolis Rokas
90' [2 - 0] Aurimas Ivaškevičius

Šilutės miesto stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjas - E.Gaigalas
"Šilutė" (A) 1 - 1 "Vilnius" (A)
(po pratęsimo, 11 m. baudiniai 2-4)
87' [1 - 0] Martynas Karalius
88' [1 - 1] Eivinas Zagurskas

Šiaulių miesto stadionas, 1000 žiūrovų
Teisėjas - A.Makarevičius
"Šiauliai" (A) 1 - 0 Pakruojo "Kruoja" (I)
(po pratęsimo)
117' [1 - 0] Gediminas Timinskas

Klaipėdos "Žalgirio" stadionas, 1000 žiūrovų
Teisėjas - D.Miklovas
Klaipėdos "Atlantas" (A) 1 - 0 Gargždų "Banga" (I)
21' [1 - 0] Luka Aničič

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - L.Masys
Kauno "Rodiklis" (I) 3 - 1 Plikių "Sakuona" (II)
24' [1 - 0] Tomas Aleksa
38' [2 - 0] Marius Tamulis
44' [2 - 1] Andrius Paulauskas
90' [3 - 1] Tomas Aleksa

Ukmergės miesto stadionas, 60 žiūrovų
Teisėjas - S.Slyva
Jonavos "Lietava" (I) 2 – 5 Visagino "Interas" (A)
2' [0 - 1] Marius Papšys
16' [0 - 2] Suliko Kakabadze
31' [1 - 2] A.Ramonas
38' [1 - 3] Suliko Kakabadze
49' [1 - 4] Marius Papšys
68' [2 - 4] V.Stanevičius
72' [1 - 5] Anton Naumov (11m.)