LFF taurėje svečiuose žaidusios komandos skynė pergales

Sužaista didžioji dalis 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pirmo etapo rungtynių. Devyniose iš dešimties porų pergales šventė svečiai.

Varžovus iš žemesnių pakopų įveikė visos Pirmos lygos komandos. Labiausiai paplušėti teko "Panevėžiui", kuris Šiauliuose minimalų pranašumą įrodė tik po pertraukos.

Atkakliausiai vyko dvikova tarp Pirmos lygos dalyvių - "Pakruojo" ir Vilnaus "Vyčio". Pastaroji komanda neišsaugojo turėto persvaros ir turėjo žaisti pratęsimą, kurioje du baudinius atrėmė sostinės ekipos vartininkas Karolis Čirba.

Itin permainingai klostėsi rungtynės Biržuose, kur "Širvėna" pirmavo 2:1, tačiau antrajame kėlinyje "Akmenės Cementas" perlaužė rezultatą savo naudai.

Atkakli buvo ir dvikova Kretingoje, kur vietos "Minija" dvikovos pabaigoje turėjo pripažinti Mažeikių "Atmosferos" pranašumą.

Vienintelę pergalę namuose iškovojo Elektrėnų "Versmė", kuri įmušė net aštuonis įvarčius.

Rungtynių rezultatai:

Šiaulių „Juventa 99“ (II lyga, Vakarų zona) – FK „Panevėžys“ (Pirma lyga) 0:1 (0:0)

Kazlų Rūdos „Šilas“ (II lyga, Pietų zona) – Kėdainių „Nevėžis“ (Pirma lyga) 0:5 (0:2)

Gargždų „Pramogos-Ąžuolas“ (II lyga, Vakarų zona) – Gargždų „Banga“ (Pirma lyga) 0:4 (0:0)

Biržų „Širvėna“ (II lyga, Vakarų zona) – „Akmenės Cementas“ (II lyga, Vakarų zona) 2:3 (2:1)

Klaipėdos „Sendvaris“ (III lyga, Klaipėdos AFF) – FK „Garliava“ (III lyga, Kauno AFF) 0:2 (0:1)

FK „Prienai“ (III lyga, Kauno AFF) – FK „Palanga“ (Pirma lyga) 2:5 (1:1)

Kretingos „Minija“ (II lyga, Vakarų zona) – Mažeikių „Atmosfera“ (II lyga, Vakarų zona) 0:1 (0:0)

FC „Pakruojis“ (Pirma lyga) – Vilniaus „Vytis“ (Pirma lyga) 1:1
(1 kėl. 0:1, pagr. laikas ir pratęsimas 1:1, 11 m. baudiniai 3:4)

„Elektrėnų versmė“ (IV lyga A, Vilniaus RFS) – Kauno „LŠS“ (III lyga, Kauno AFF) 8:0 (6:0)

Šiaulių „Fanai“ (III lyga, Šiaulių AFF) –  Kybartų „Sveikata“ (II lyga, Pietų zona) 0:4 (0:1)