LFF taurės antrasis etapas: „Atakos“ žygis ir rimtas mėgėjų iššūkis „Bangai“

Praėjusį savaitgalį buvo sužaistas Hegelmann LFF taurės antrasis etapas, po kurio dėl trofėjaus kovoti liko 16 komandų.

Praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje taip pat buvo minimas ir Lietuvos futbolo šimtmetis, tad komandos prieš rungtynes įsiamžino su Lietuvos šimtmečio bei Ukrainos vėliavomis, taip parodant solidarumą su šia šalimi vykstančio karo akivaizdoje.

Po antrojo etapo savo kovas dėl trofėjaus baigė dvi Optibet A lygos komandos, tiesa, jos pralaimėjo ne žemesnių lygų ekipoms, o kitoms aukščiausio diviziono komandoms – Telšių „Džiugas“ nusileido dabartiniam taurės savininkui Vilniaus „Žalgiriui“, tuo tarpu FA „Šiauliai“ Vilniuje paskutinėmis mačo minutėmis dramatiškai pralaimėjo „Riteriams“.

Kitos Optibet A lygos komandos žengė į kitą etapą, tačiau bene rimčiausio pasipriešinimo kiek netikėtai sulaukė Gargždų „Bangos“ klubas, kuris akistatoje prieš VRFS III lygos ekipą FK „Medžius“ kurį laiką turėjo vytis varžovus, tačiau galų gale perlaužė susitikimo eigą savo naudai ir iškovojo pergalę 2:1.

Solidų žygį taurėje toliau tęsia III lygos „Granito“ futbolininkai, kurie pirmame etape iškovojo pergalę 10:0, o antrame – apsukų nemažino ir net 8:0 susitvarkė su Kuršėnų „Ventos“ ekipa.

Toliau savo pasaką kuria „Atakos“ kolektyvas. Pirmame etape nugalėjęs varžovus iš Kelmės, šį kartą IV lygos klubas po dviejų mačo pabaigoje pelnytų įvarčių iš tolimesnės kovos eliminavo „Dembavos“ futbolininkus.

Vienoje iš porų prireikė ir baudinių serijos – ji buvo reikalinga dviejų LFF II lygos komandų akistatoje, kur Tauragės „Tauras“ baudinių serijoje eliminavo Vilniaus „Viltį“.

Visi Hegelmann LFF taurės antrojo etapo rezultatai:

Plungės „Babrungas“ (Optibet Pirma lyga) – Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga) 1:2 (po pratęsimo);

FK „Šturmas“ (III lyga) – Alytaus „Dainava“ (Optibet Pirma lyga) 1:8;

„Garliava“ (Optibet Pirma lyga) – Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) 0:2;

Tauragės „Tauras“ (LFF II lyga) – Vilniaus „Viltis“ (LFF II lyga) 1:1 (11 m.b. 4:2);

FK „Granitas“ (III lyga) – Kuršėnų „Venta“ (III lyga) 8:0;

FKS Ukmergė (III lyga) – FK „TransINVEST“ (LFF II lyga) 0:2;

Utenos „Utenis“ (LFF II lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga) 0:5;

Mažeikių „Atmosfera“ (Optibet Pirma lyga) – FK „Jonava“ (Optibet A lyga) 0:3;

Panevėžio „Ekranas“ (Optibet Pirma lyga) – Marijampolės „Sūduva“ (Optibet A lyga) 0:3;

FK „Ataka“ (SFL B lyga) – FK „Dembava“ (III lyga) 3:2;

Klaipėdos FM (LFF II lyga) – „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga) 1:4;

„Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) – Kauno raj. „Hegelmann“ (Optibet A lyga) 0:3;

Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) – Telšių „Džiugas“ (Optibet A lyga) 3:1;

FK „Medžiai“ (III lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga) 1:2;

Joniškio „Saned“ (LFF II lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga) 3:7 (po pratęsimo);

Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga) – FA „Šiauliai“ (Optibet A lyga) 2:1;

**********

Trečiojo etapo (aštuntfinalio) burtai bus traukiami ateinantį trečiadienį (gegužės 11 dieną) 11 valandą, tiesioginę burtų traukimo ceremoniją stebėti galėsite paspaudę čia.

Aštuntfinalio etapo rungtynės turės būti sužaistos gegužės 17-18 arba 24-25 dienomis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos